X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jerzy Stuhr zachwycony filmem "Intruz". Dlaczego?

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2016 16:50
- To perfekcyjnie zrobiony film, do tego na trudny temat - mówił w Trójce aktor i reżyser Jerzy Stuhr, który był przewodniczącym jury na zakończonym właśnie festiwalu 30. Tarnowska Nagroda Filmowa.
Audio
  • Ryszard Jaźwiński i jego goście opowiadają o Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej (Trójkowo, filmowo/ Trójka)
Intruz opowiada inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię, która rozgrywa się na szwedzkiej prowincji. 17-letni John  pod wpływem ekstremalnych emocji  dopuszcza się zbrodni. Po odbyciu kary wraca w rodzinne strony i podejmuje próbę rozpoczęcia nowego życia
"Intruz" opowiada inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię, która rozgrywa się na szwedzkiej prowincji. 17-letni John – pod wpływem ekstremalnych emocji – dopuszcza się zbrodni. Po odbyciu kary wraca w rodzinne strony i podejmuje próbę rozpoczęcia nowego życiaFoto: mat. prasowe/Gutek Film

"Intruz" otrzymał grand prix tarnowskiego festiwalu. - Widziałem go drugi raz i dopiero teraz mogłem zobaczyć, jak precyzyjnie umotywowana psychologicznie jest linia bohatera i towarzyszących mu osób. Aż mnie to zadziwiło u tak młodego twórcy. Dodatkowo film porusza niezwykle ważny temat - mówił Jerzy Stuhr.

W tarnowskim konkursie zaprezentowano dwanaście filmów, które oceniało jury profesjonalne, młodzieżowe oraz publiczność. Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której mówiliśmy znacznie więcej na temat zakończonej właśnie 30. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Przedstawialiśmy wyróżnionych twórców, ale także organizatorów festiwalu.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Jerzy Stuhr (aktor, reżyser), Mariusz Włodarski (producent filmu "Intruz"), Magnus von Horn (reżyser filmu "Intruz"), Michał Rogalski (reżyser filmu "Letnie przesilenie"), Anna Grygiel (dyrektor Tarnowskiej Nagrody Filmowej), Bartosz Chajdecki (kompozytor)
Data emisji: 1.05.2016
Godzina emisji:
14.05

ei/kul

Czytaj także

Jaka jest kondycja polskiego kina?

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2016 12:55
- Ludzie chodzą do kina i ufają polskim filmowcom. To jest fantastyczne - mówił podczas festiwalu Tarnowska Nagroda Filmowa Jerzy Armata, dyrektor artystyczny imprezy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Letnie przesilenie" - film, który łamie stereotypy na temat II wojny światowej

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2016 16:00
- My w tym filmie jesteśmy zanurzeni w II wojnie światowej, choć nie tak, jak wiele osób się spodziewa. Mam nadzieję, że tym filmem połamaliśmy trochę stereotypów - mówi reżyser "Letniego przesilenia" Michał Rogalski.
rozwiń zwiń