Dokumentalne emocje, czyli Docs Against Gravity

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2016 18:10
Właśnie wystartował Millennium Docs Against Gravity - największy festiwal filmów dokumentalnych w Polsce i trzeci co do popularności festiwal filmów dokumentalnych w Europie.
Audio
  • Goście Ryszarda Jaźwińskiego o Millenium Docs Against Gravity (Trójkowo/filmowo)
Filmy festiwalu - jak zapewniają jego twórcy - nie mają nic wspólnego z dokumentami czy reportażami, które zazwyczaj pokazują nadawcy telewizyjni
Filmy festiwalu - jak zapewniają jego twórcy - nie mają nic wspólnego z dokumentami czy reportażami, które zazwyczaj pokazują nadawcy telewizyjniFoto: mat. prom./docsag.pl

To właściwie dopiero początek, a już bardzo dużo wydarzyło się w ten pierwszy festiwalowy weekend. Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji, w której Ryszard Jaźwiński rozmawia z wieloma gośćmi z kraju i zagranicy.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Artur Liebhart (dyrektor festiwalu Docs Adainst Gravity), Ester Gould (reżyserka), Aneta Zagórska (reżyserka), Marek Gajczak (reżyser), Leszek Gnoiński (reżyser), Jakub Duszyński (Gutek Film), Małgorzata Zajączkowska (aktorka)
Data emisji: 15.05.2016
Godzina emisji:
14.05

mp/ei

Czytaj także

Kino wysokich lotów, czyli zwycięzcy WFF

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2015 12:06
Zakończył się 31. Warszawski Festiwal Filmowy. W audycji "Fajny film" laureatów festiwalu przedstawia słuchaczom Trójki dyrektor wydarzenia Stefan Laudyn.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Mów mi Marianna". Ten film nie miał się podobać...

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2016 12:00
- To film o człowieku, potrzebie bliskości i akceptacji - mówi Karolina Bielawska, której pełnometrażowy dokument pt. "Mów mi Marianna" wchodzi do kin w piątek (29 stycznia).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Łoziński o trudach emocjonalnej podróży

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2016 13:53
W piątek 13 maja rozpoczyna się Millennium Docs Against Gravity. Podczas tego festiwalu filmowego przedpremierowo pokazany zostanie dokument "Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham" Pawła Łozińskiego.
rozwiń zwiń