Eliza Rycembel o swoich aktorskich początkach

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2016 18:20
- W filmie "Obietnica" orientowałam się, że nie wiem, czy jestem w tym momencie Lilą (bohaterką filmu) czy Elizą. To jest chyba prawo pierwszych ról, jak się dotyka tego zawodu. Wszystko zaczyna się mieszać - wspomina swoje pierwsze doświadczenia aktorskie Eliza Rycembel.
Audio
  • Eliza Rycembel o swoich aktorskich początkach (Trójkowo, filmowo)
Eliza Rycembel zagrała choćby w filmie Wszystko gra
Eliza Rycembel zagrała choćby w filmie "Wszystko gra"Foto: mat. promocyjne

Eliza Rycembel jest jedną z trojga finalistów tegorocznych Talentów Trójki 2016 w kategorii Film. W "Trójkowo, filmowo" wspomina swoją pracę na planie kilku filmów, w których dotychczas grała, oraz mówi o tym, na czym chciałaby się skupić w najbliższej przyszłości.

Oto skład jury Talentów Trójki 2016 w kategorii Film >>>

Gośćmi Ryszarda Jaźwińskiego byli także reżyserzy: Thomas Bidgain ("Szukając Kelly") oraz Kuba Czekaj ("Baby bump").

Posłuchaj także rozmowy z Kordianem Kądzielą (drugim z trojga finalistów Talentów Trójki 2016) >>>

Dziennikarz zapowiedział, że w trakcie audycji emitowanej 19 czerwca będzie gościł trzeciego z finalistów Talentów Trójki 201 - Marcina Podolca, autora animacji "Dokument". Rozstrzygnięcie Talentów Trójki 2016 i gala wręczenia nagród już 20 czerwca 2016 r. w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Eliza Rycembel (aktorka), Thomas Bidgain (reżyser filmu "Szukając Kelly") oraz Kuba Czekaj (reżyser filmu "Baby bump").
Data emisji: 12.06.2016
Godzina emisji:
14.05

fbi/ei

Czytaj także

Witalij Manski: wolność to sprawa nadrzędna, trzeba o nią walczyć

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2016 23:15
Film "Pod opieką wiecznego słońca" otrzymał Grand Prix 13. Festiwalu Filmów Dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity. Rosyjski reżyser Witalij Manski pojechał do Korei Północnej, by udokumentować życie przeciętnej rodziny i funkcjonowanie tamtejszej indoktrynacji oraz propagandy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Walser" - filmowy debiut Zbigniewa Libery

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2016 14:15
- Akcja filmu dzieje się w przyszłości. To coś w rodzaju thrillera science-fiction. Bardzo trudno tak artystyczny film wtłoczyć w jakiś gatunek - przyznaje Magdalena Kamińska, jedna z producentek filmu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krakowskie święto dokumentu

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2016 10:00
W niedzielę startuje kolejne po Docs Against Gravity święto kina dokumentalnego - 56. Krakowski Festiwal Filmowy. Impreza potrwa tydzień, a otworzy ją film Piotra Stasika pt. "21 x Nowy Jork".
rozwiń zwiń