X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Magdalena Cielecka i inne niebezpieczne kobiety

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2016 21:00
- To rekomendacja Mai Ostaszewskiej skłoniła mnie do zagrania w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" - mówi Magdalena Cielecka.
Audio
  • Magdalena Cielecka i inne niebezpieczne kobiety (Trójkowo, filmowo)
Magdalena Cielecka mówi w Trójce o swoich najbliższych planach zawodowych
Magdalena Cielecka mówi w Trójce o swoich najbliższych planach zawodowych Foto: W. Kusiński/ PR

Aktorka opowiada w Trójce o najnowszym filmie Patryka Vegi. - To zbiorowy portret kobiet. Zarówno w świecie bandytów, jak i w świecie prawa - podkreśla.

W rozmowie z Ryszardem Jaźwińskim tłumaczy, że to przede wszystkim Maja Ostaszewska - która wystąpiła w filmie "Pitbull. Nowe porządki" - namówiła ją, by zagrała w kolejnym "Pitbullu".

- To nie jest moje kino, ani takie, w którym uwielbiałabym grać, ani takie, które szczególnie oglądam. Po przeczytaniu scenariusza powiedziałam Patrykowi, że nie rozumiem, jakim kluczem o mnie pomyślał - śmieje się Magdalena Cielecka i zdradza, czym przekonał ją do siebie reżyser.

Ponadto w audycji:

- wspomnienie Tadeusza Chmielewskiego;

- podsumowanie 34. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! w Poznaniu;

- zapowiedź Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Żubroffka oraz Europejskich Nagród Filmowych we Wrocławiu;

- spotkanie z Piotrem Stasikiem, autorem dokumentu "21 x Nowy Jork", nominowanego w tym roku do Europejskiej Nagrody Filmowej.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Magdalena Cielecka (aktorka), Jerzy Moszkowicz (dyrektor 34. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Ale Kino), Piotr Stasik (reżyser), Maciej Rant (dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Żubroffka)
Data emisji: 4.12.2016
Godzina emisji: 20.07

mk/ei

Czytaj także

Spektakularny sukces polskiego kina!

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 12:34
Tomasz Wasilewski odebrał Srebrnego Niedźwiedzia za scenariusz filmu „Zjednoczone stany miłości” na Berlinale. Film nagrodziło jury pod przewodnictwem Meryl Streep.
rozwiń zwiń