X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Podsumowanie Przeglądu Filmów Muzycznych "Kinogranie"

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2017 15:40
- Lubię obserwować widzów w kinie. Podczas Przeglądu Filmów Muzycznych "Kinogranie" na ich twarzach było skupienie. Niewątpliwie sprawiła to muzyka - powiedział Bartek Świerkowski, szef Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Kinochłon" w Augustowie.
Audio
  • Podsumowanie Przeglądu Filmów Muzycznych "Kinogranie" (Trójkowo, filmowo)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Lukas Gojda/Shutterstock.com

W "Trójkowo, filmowo" rozmawialiśmy o zakończonym przeglądzie, a także o codziennej działalności, osiągnięciach DKF i planach na najbliższą przyszłość. O najciekawszych wydarzeniach na Przeglądzie Filmów Muzycznych "Kinogranie" w Augustowie, który odbywał się pod patronatem Trójki, mówił też krytyk filmowy Michał Oleszczyk oraz Piotr Piłasiewicz, aktywny uczestnik wydarzeń w DKF.

Nie zabrakło również rozmów na temat aktualności filmowych. O nich opowiedzieli Artur Liebhart, szef Festiwalu Docs Against Gravity i Marcin Kowalczyk, aktor biorący udział w dużej amerykańskiej produkcji "The Solutrean" w reżyserii Alberta Hughesa. Wspomnieliśmy m.in. o wakacyjnych premierach filmów dokumentalnych oraz o premierze laureata Grand Prix festiwalu, filmie "Ostatni w Aleppo".

Rozmawialiśmy także z Marcinem Kowalczykiem. Aktor opowiedział o swoim udziale w "The Solutrean".

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Gość: Bartek Świerkowski (szef Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Kinochłon" w Augustowie), Piotr Piłasiewicz (aktywny uczestnik wydarzeń w DKF), Michał Oleszczyk (krytyk filmowy), Artur Liebhart (szef Festiwalu Docs Against Gravity), Marcin Kowalczyk (aktor)
Data emisji: 2.07.2017
Godzina emisji: 20.07

fbi/czaj

Czytaj także

Filmowe talenty w Trójce, czyli młode twarze polskiego kina

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2017 11:40
W studiu "Trójkowo, filmowo" gościmy finalistki konkursu Talenty Trójki – Zofię Kowalewską i Emi Buchwald. To młode polskie reżyserki, o których jeszcze nie raz usłyszą wielbiciele kina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Droga do Rzymu" - czeski film, czeski humor

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2017 12:33
Chciał być pilotem myśliwca bojowego, a skończył na reżyserii w Pradze. W kinie i w życiu interesują go głównie dziewczyny. Tomasz Mielnik z humorem, jak z czeskiego kina, opowiada w "Trójkowo, filmowo" o swoim debiutanckim pełnometrażowym filmie "Droga do Rzymu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Reżyser "Czerwonego żółwia": to animacja, ale dla dorosłych

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2017 12:51
- Chciałem, by był to film uniwersalny i zrozumiały w różnych kulturach, jednak myślałem głównie o dorosłych odbiorcach - mówił w Trójce reżyser Michael Dudok de Wit.
rozwiń zwiń