X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Święto kina i muzyki filmowej w Augustowie

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2018 15:00
5. Przegląd Filmów Muzycznych "Kinogranie" w Augustowie za nami. Na miejscu był Ryszard Jaźwiński, który spotkał się z zaproszonymi na to wydarzenie ludźmi kina.
Audio
  • Trójka na festiwalu Kinogranie (Trójkowo, filmowo)
Plakat promujący Kinogranie 2018
Plakat promujący Kinogranie 2018Foto: materiały prasowe

Plakat festiwalu Kinogranie Plakat festiwalu Kinogranie

W Augustowie Ryszard Jaźwiński rozmawiał m.in. z Michałem Jacaszkiem, twórcą muzyki eksperymentalnej, który pisze również utwory dla kina. – Myślę, i nie tylko ja tak uważam, bo dostaję informacje od słuchaczy, że moja muzyka ma ilustracyjny potencjał. Myślę obrazami, kiedy robię muzykę. Nie są to sceny filmowe, bardziej pejzaże – opowiada muzyk.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której również:

  • Dyskusyjny Klub Filmowy "Kinochłon" w Augustowie – aktualne wydarzenia, plany;
  • 53. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Karlowych Warach – relacja, laureaci;
  • 11. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator w Poznaniu – zapowiedź festiwalowych wydarzeń ostatnich dni festiwalu, rozmowa z Teresą Fazan, rzeczniczką prasową festiwalu;
  • aktualności filmowe;
  • muzyka filmowa.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Michał Jacaszek (artysta dźwiękowy, producent muzyczny, autor eksperymentalnej muzyki elektroakustycznej), Izabela Muszczynko (artystka, fotografa i rysownik, kierownik Centrum Sztuki Współczesnej w Suwałkach), Bartek Świerkowski (DKF Kinochłon), Teresa Fazan (rzeczniczka prasowa 11. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator), Tomasz Knittel (reżyser), Nicolás Villegas Hernández (operator filmowy)
Data emisji: 8.07.2018
Godzina emisji: 14.04

ml/mk

Czytaj także

Gabriela Muskała o "Fudze": nie myślałam o napisaniu scenariusza dla siebie

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2018 16:11
– Kiedy zrozumiałam, że mam temat na film, równocześnie uświadomiłam sobie, że to rola, której nie odpuszczę i którą bardzo chciałabym zagrać. Wiedziałam, że to będzie trudne – wspomina aktorka i reżyserka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ewa Bukowska: moim życiem rządzi przypadek

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2018 15:00
– Na festiwalu "Młodzi i Film" dostałam nagrodę właśnie od ludzi młodych, co mnie niezmiernie cieszy. To znaczy, że musi być coś szczególnie interesującego dla nich w tym filmie, zrobionym przez osobę dojrzałą – mówi Ewa Bukowska, reżyserka obrazu "53 wojny".
rozwiń zwiń