X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójkowo, filmowo

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2009 13:00
"Sputnik nad Warszawą" i nad wieloma innymi polskimi miastami, ale w kinach wciąż świetnie sobie radzą także nowe polskie filmy!
Audio

"Galerianki" Katarzyny Rosłaniec biją kolejne rekordy frekwencyjne!

W kinach możemy zobaczyć już również inny debiut - "Zero" Pawła Borowskiego. Dziś porozmawiam o tym filmie z Krzysztofem Czeczotem, jednym z bardzo wielu aktorów pojawiacych się na ekranie.

Jacek Cegiełka wprowadzi nas w kulisy tegorocznej edycji Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Znamy już nominowanych, zachęcam więc do głosowania na Nagrodę Publiczności.

O festiwalu "Sputnik nad Warszawą" i nowych tytułach ze "Złotej Kolekcji Sputnika" na DVD porozmawiam z Małgorzatą Szlagowską.

Gościem specjalnym audycji będzie Antonio Saura, syn znanego hiszpańskiego reżysera Carlosa Saury. Hiszpański producent filmowy wraz z Wiolettą Kamińską organizują warsztaty scenariuszowe ScripTeast. Autor najlepszego tekstu otrzyma na przyszłorocznym festiwalu w Cannes Nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego.

Wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli tego zrobić będę namawiał wraz Bartkiem Bełcem do obejrzenia filmu "Dystrykt 9".

Zaprzaszam do 14.00!

Ryszard Jaźwiński

Czytaj także

Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2008 15:41
Kapituła Nagrody wybrała młodych aktorów, spośród których wyłonieni zostaną tegoroczni laureaci Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lubos laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2009 07:58
Eryk Lubos został laureatem Nagrody imienia Zbyszka Cybulskiego. Aktora uhonorowano za rolę w filmie Marcina Wrony "Moja Krew", który wejdzie na ekrany kin 5 lutego. Nagroda przyznawana jest polskim aktorom, wyróżniającym się wybitną indywidualnością, którzy nie ukończyli jeszcze 35 lat, za ich role z ostatniego sezonu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piątkowe premiery

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2010 09:25
Japoński dramat "Pożegnania", nagrodzony ubiegłorocznym Oscarem w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny, musical "Nine - Dziewięć" z Danielem Day-Lewisem, Penelope Cruz i Nicole Kidman w obsadzie oraz irańska produkcja "Co wiesz o Elly?" od dziś w polskich kinach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kinowe zawirowania 2009 roku

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2009 10:05
To był dobry rok dla kina, który pobudził apetyt wielu miłośników X muzy.
rozwiń zwiń