X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójkowo, filmowo

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2009 13:00
Dziś przede wszystkim porozmawiam z moimi gości o filmach "Dom zły" (premiera), "Jestem twój" (przed premierą) i "Rewers" (jakiś czas po premierze).
Audio

Moim gościem będzie Małgorzata Buczkowska, kolejna młoda aktorka nominowana w tym roku do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za główną rolę w filmie Mariusza Grzegorzka "Jestem twój".

Trójkę odwiedzą także Katarzyna i Adam Ślesiccy. To w związku z uroczystymi (i jak najbardziej filmowymi) obchodami siedmiolecia Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy.

Posłuchamy znakomitej muzyki z filmu "Rewers" Borysa Lankosza (tegoroczny polski kandydat do Oskara) i porozmawiamy z jej kompozytorem Włodkiem Pawlikiem.

Krzysztof Czeczot wprowadzi nas w kulisy pracy na planie z Wojciechem Smarzowskim. Od piątku możemy oglądać w kinach jego świetny, nowy film "Dom zły". Absolutnie polecam!

Zapraszam do 14.00!

Ryszard Jaźwiński

Czytaj także

Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2008 15:41
Kapituła Nagrody wybrała młodych aktorów, spośród których wyłonieni zostaną tegoroczni laureaci Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Gigante" już w kinach

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2009 08:57
Polska jest jednym z pierwszych krajów, w którym można oglądać debiutancki film Adriana Binieza „Gigante”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lubos laureatem Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2009 07:58
Eryk Lubos został laureatem Nagrody imienia Zbyszka Cybulskiego. Aktora uhonorowano za rolę w filmie Marcina Wrony "Moja Krew", który wejdzie na ekrany kin 5 lutego. Nagroda przyznawana jest polskim aktorom, wyróżniającym się wybitną indywidualnością, którzy nie ukończyli jeszcze 35 lat, za ich role z ostatniego sezonu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piątkowe premiery

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2010 09:25
Japoński dramat "Pożegnania", nagrodzony ubiegłorocznym Oscarem w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny, musical "Nine - Dziewięć" z Danielem Day-Lewisem, Penelope Cruz i Nicole Kidman w obsadzie oraz irańska produkcja "Co wiesz o Elly?" od dziś w polskich kinach.
rozwiń zwiń