Trójkowo, filmowo

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2010 13:00
Zwycięzcą konkursu Talenty Trójki w kategorii filmowej został Kuba Czekaj, młody filmowiec z Wrocławia. Zapraszam na spotkanie z laureatem.
Audio

Dziś także spotkanie z Pawłem Królikowskim, który znakomitą kreację lekarza psychiatry z poważnymi osobistymi problemami stworzył w "Helu" Kingi Dębskiej.

Sporo miejsca poświęcimy kinu skandynawskiemu. Z Jakubem Duszyńskim porozmawiam o filmie islandzkiego reżysera Dagura Kari "Dobre serce", a z Janem Topolski o "Burrowing" dwóch młodych Szwedów - Henrika Hellstroma i Fredrika Wenzela.

Artur Liebhart zaprosi nas na kolejną edycję festiwalu Planet Doc Review, zapowiemy również inne majowe imprezy - festiwale w Tarnowie, Gdyni i Krakowie.

Zapraszam do 14.00!

Ryszard Jaźwiński

Czytaj także

10 urodziny Trójkowo-Filmowo

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2007 10:46
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Talenty Trójki"

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2010 12:59
Członkowie Jury „Talenty Trójki” wybrali finalistów konkursu w kategorii Teatr, Film i Sztuki Wizualne. Zwycięzców w każdej z kategorii poznamy na uroczystej Gali, która odbędzie się 21 kwietnia w Studiu Koncertowym im. A. Osieckiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Program III ogłasza wielki konkurs dla młodych twórców - „Talenty Trójki”

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2009 14:00
Trójka od wielu lat rekomenduje słuchaczom to, co najlepsze w polskiej kulturze: wybitne książki, najciekawsze płyty, przełomowe przedstawienia teatralne, filmy i koncerty. Od września tego roku Program III wprowadził „w obieg” hasło Trójkowy Znak Jakości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Finaliści konkursu „Talenty Trójki” wybrani

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2010 08:00
Członkowie Jury „Talenty Trójki” wybrali finalistów konkursu w kategorii Teatr, Film i Sztuki Wizualne. Zwycięzców w każdej z kategorii poznamy na uroczystej Gali, która odbędzie się 21 kwietnia w Studiu Koncertowym im. A. Osieckiej
rozwiń zwiń