X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójkowo, filmowo

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2010 13:00
Zwycięzcą konkursu Talenty Trójki w kategorii filmowej został Kuba Czekaj, młody filmowiec z Wrocławia. Zapraszam na spotkanie z laureatem.
Audio

Dziś także spotkanie z Pawłem Królikowskim, który znakomitą kreację lekarza psychiatry z poważnymi osobistymi problemami stworzył w "Helu" Kingi Dębskiej.

Sporo miejsca poświęcimy kinu skandynawskiemu. Z Jakubem Duszyńskim porozmawiam o filmie islandzkiego reżysera Dagura Kari "Dobre serce", a z Janem Topolski o "Burrowing" dwóch młodych Szwedów - Henrika Hellstroma i Fredrika Wenzela.

Artur Liebhart zaprosi nas na kolejną edycję festiwalu Planet Doc Review, zapowiemy również inne majowe imprezy - festiwale w Tarnowie, Gdyni i Krakowie.

Zapraszam do 14.00!

Ryszard Jaźwiński

Czytaj także

10 urodziny Trójkowo-Filmowo

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2007 10:46
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Talenty Trójki"

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2010 12:59
Członkowie Jury „Talenty Trójki” wybrali finalistów konkursu w kategorii Teatr, Film i Sztuki Wizualne. Zwycięzców w każdej z kategorii poznamy na uroczystej Gali, która odbędzie się 21 kwietnia w Studiu Koncertowym im. A. Osieckiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Program III ogłasza wielki konkurs dla młodych twórców - „Talenty Trójki”

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2009 14:00
Trójka od wielu lat rekomenduje słuchaczom to, co najlepsze w polskiej kulturze: wybitne książki, najciekawsze płyty, przełomowe przedstawienia teatralne, filmy i koncerty. Od września tego roku Program III wprowadził „w obieg” hasło Trójkowy Znak Jakości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Finaliści konkursu „Talenty Trójki” wybrani

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2010 08:00
Członkowie Jury „Talenty Trójki” wybrali finalistów konkursu w kategorii Teatr, Film i Sztuki Wizualne. Zwycięzców w każdej z kategorii poznamy na uroczystej Gali, która odbędzie się 21 kwietnia w Studiu Koncertowym im. A. Osieckiej
rozwiń zwiń