Trójkowo, filmowo

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2007 15:00
Gościem audycji będzie dziś Barbara Brylska

Wrócimy raz jeszcze, po zeszłotygodniowym spotkaniu z Barbarą  Rybałtowską autorką książki "Barbara Brylska w najtrudniejszej roli", do wspomnień znanej aktorki, tych filmowych i tych z życia. Trójka poleca tę lekturę swoim słuchaczom!

Zajrzymy do Torunia i Bydgoszczy. Tam trwa właśnie Międzynarodowy Festiwal Filmowy Toffi. O tym, co dzieje się na nim aktualnie i co jeszcze się wydarzy opowie nam Jarek Jaworski.

Joanna Hanusiak zaprosi nas z kolei na I Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Warszawą, który odbywa się w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki. Przegląd potrwa do 18 listopada.

A już niedługo 3 edycja festiwalu Filmy Świata - Ale Kino! W szczegóły programu wprowadzi nas Piotr Kobus.

Ciekawych inicjatyw filmowych nie brakuje także w Łodzi. Tamtejsze Cinema City w Manufakturze rozpoczęło interesującą współpracę z łódzką "Filmówką". Z tej okazji gościem "Trójkowo,filmowo" będzie Iwona Kuźnik.

Zapraszam po 15.00!

Ryszard Jaźwiński

Czytaj także

Festiwal Filmowy w San Sebastian

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2008 13:12
18 września rozpoczął się w San Sebastian 56. Międzynarodowy Festiwal Filmowy, jedna z największych imprez światowego kina. Na miejscu są nasi specjalni wysłannicy: Agnieszka Obszańska i Michał Nogaś.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sezon na Dwójkę: Krakowski Festiwal Filmowy

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2009 14:46
8 czerwca 2009, godz.18:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piątkowe premiery

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2010 09:25
Japoński dramat "Pożegnania", nagrodzony ubiegłorocznym Oscarem w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny, musical "Nine - Dziewięć" z Danielem Day-Lewisem, Penelope Cruz i Nicole Kidman w obsadzie oraz irańska produkcja "Co wiesz o Elly?" od dziś w polskich kinach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójkowo, filmowo

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2009 15:00
Premiera tygodnia to "Hańba", ale nie zapomnę również o "Wojnie polsko-ruskiej". Wcześniej jednak połączymy się z Cannes...
rozwiń zwiń