Bartłomiej Topa w nowym serialu. "To gorący temat”

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2013 16:41
Chodzi o produkowany przez HBO serial "Wataha”. – Pilot powstał rok temu, teraz ruszamy w Bieszczady kręcić dalej – mówi w audycji "Trójkowo, filmowo” aktor Bartłomiej Topa.
Audio
  • Bartłomiej Topa o najbliższych planach zawodowych (Trójkowo, filmowo)
  • Joanna Łapińska o atrakcjach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu (Trójkowo, filmowo)
  • Paweł Adamski zapowiada Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2013 (Trójkowo, filmowo)
  • Małgorzata Borychowska o filmie "Reżyseria: Woody Allen” (Trójkowo, filmowo)
Bartłomiej Topa w filmie Proste pragnienia
Bartłomiej Topa w filmie "Proste pragnienia"Foto: mat.prasowe

Ostatni film, w jakim wystąpił Bartłomiej Topa to "Drogówka” Wojciecha Smarzowskiego. Aktor pojawi się także w kolejnym filmie tego reżysera, zatytułowanym "Anioł". – To jednak tylko mała rola, więcej pracy mam u młodego twórcy Grzegorza Jaroszuka, który realizuje swój pierwszy film fabularny "Kebab i Horoskop" - powiedział gość Ryszarda Jaźwińskiego.

Grzegorz Jaroszuk to finalista Talentów Trójki. - W tym filmie, przez jego wrodzony smutek trochę się będzie przedzierał drwiący uśmiech. Będę grał Kebaba, czyli specjalistę od marketingu, który pomaga szefowi sklepu z dywanami sprzedać jak najwięcej towaru – mówił aktor w Trójce.

Natomiast w sierpniu Bartłomiej Topa rozpocznie pracę przy serialu HBO "Wataha”. - Pilot powstał rok temu, a teraz ruszamy w Bieszczady na zdjęcia. Historia będzie dotyczyć współczesnych pograniczników, to bardzo gorący temat – dodał aktor.

Gośćmi Ryszarda Jaźwińskiego byli także:

- Joanna Łapińska, dyrektorka programowa Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu

- Paweł Adamski, współorganizator Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2013

- Małgorzata Borychowska, która mówiła o filmie "Reżyseria: Woody Allen”.

Więcej rozmów Ryszarda Jaźwińskiego z aktorami i ludźmi świata filmu znajdziesz na podstronach "Fajnego filmu" "Trójkowo, filmowo" >>

"Trójkowo, filmowo" na antenie Trójki w każdą niedzielę tuż po godz. 14.00.

(ei)

Czytaj także

Smarzowski przekracza sześć zer

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2013 23:00
- Największa frekwencję w ostatnim roku miały 3 tytuły: "W ciemności" - 1, 4 mln, "Jesteś Bogiem" - ponad 1,6 mln i "Drogówka", która szykuje się, żeby przekroczyć milion. - Coś się zmieniło u widzów polskiego kina, chcą oglądać ambitne filmy - mówi Arkadiusz Jakubik, jeden z aktorów Wojciecha Smarzowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bartłomiej Topa: od Zenka do Króla

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2013 11:00
- Król to dla mnie najważniejsza postać wśród bohaterów, których zagrałem u Wojtka Smarzowskiego. On wie, że czeka go śmierć, i zamyka wszystkie swoje sprawy - mówi Magdalenie Juszczyk odtwórca głównej roli w "Drogówce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bartłomiej Topa w filmie finalisty "Talentów Trójki"

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2013 17:58
"Kebab i Horoskop" jest to debiutem reżyserskim Grzegorza Jaroszuka. Film opowiada historię dwóch specjalistów od marketingu, którzy starają się pomóc szefowi sklepu z dywanami sprzedać ich jak najwięcej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Topa w teatrze i triathlonie

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2013 15:58
W ramach tegorocznych zawodów w Suszu rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Triathlonie na dystansie sprint oraz Mistrzostwa Polski Aktorów i Dziennikarzy. W tej grupie startuje Bartłomiej Topa, który już po raz drugi bierze udział w zawodach.
rozwiń zwiń