X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

25. Top Wszech Czasów na antenie Trójki już 1 stycznia!

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2018 12:00
To już 25. edycja muzycznego rankingu, który układają tysiące słuchaczy radiowej Trójki.
25. Top Wszech Czasów
25. Top Wszech CzasówFoto: PR

W tym roku można było głosować na 100 utworów. Na decyzję mieli Państwo czas do 28 grudnia do godz. 12.00. Wyniki poznamy, tradycyjnie już, 1 stycznia.

Tu znajdują się archiwalne notowania Topu Wszech Czasów >>>

Od 1994 roku na antenie Trójki, na przełomie roku, ogłaszamy listę piosenek, które cieszą się wśród Państwa największą popularnością. Należą do nich zarówno polskie, jak i zagraniczne utwory, a głosować na nie może każdy. Schemat głosowania na Top Wszech Czasów jest taki sam, jak w przypadku Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Dziennikarze radiowej Trójki o kolejnej edycji Topu Wszech Czasów:


W ubiegłorocznym podsumowaniu pierwsze trzy miejsca zajęły utwory: "Brothers In Arms" Dire Straits, "Bohemian Rhapsody" Queen i "Stairway To Heaven" Led Zeppelin. Natomiast najwyżej notowaną polską piosenką w zestawieniu – na miejscu 15. – było "Nie pytaj o Polskę" Obywatela G.C. Kto zwycięży tym razem? Zapraszamy do głosowania!

Tak wyglądały wyniki poprzedniego – 24. notowania Topu Wszech Czasów >>>

Jubileuszową, 25. edycję Topu Wszech Czasów poprowadzą doskonale Państwu znani dziennikarze:

Już 31 grudnia Piotr Metz zaprasza na "Reminiscencje Topu Wszech Czasów" (godz. 14.05-16.00), a 1 stycznia z samego rana Piotr Łodej, czyli popularny Budzik, na "Rozbiegówkę Topu Wszech Czasów" (godz. 7.05-9.00).

Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA