25. Top Wszech Czasów na antenie Trójki już 1 stycznia!

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2018 12:00
To już 25. edycja muzycznego rankingu, który układają tysiące słuchaczy radiowej Trójki.
25. Top Wszech Czasów
25. Top Wszech CzasówFoto: PR

W tym roku można było głosować na 100 utworów. Na decyzję mieli Państwo czas do 28 grudnia do godz. 12.00. Wyniki poznamy, tradycyjnie już, 1 stycznia.

Tu znajdują się archiwalne notowania Topu Wszech Czasów >>>

Od 1994 roku na antenie Trójki, na przełomie roku, ogłaszamy listę piosenek, które cieszą się wśród Państwa największą popularnością. Należą do nich zarówno polskie, jak i zagraniczne utwory, a głosować na nie może każdy. Schemat głosowania na Top Wszech Czasów jest taki sam, jak w przypadku Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Dziennikarze radiowej Trójki o kolejnej edycji Topu Wszech Czasów:


W ubiegłorocznym podsumowaniu pierwsze trzy miejsca zajęły utwory: "Brothers In Arms" Dire Straits, "Bohemian Rhapsody" Queen i "Stairway To Heaven" Led Zeppelin. Natomiast najwyżej notowaną polską piosenką w zestawieniu – na miejscu 15. – było "Nie pytaj o Polskę" Obywatela G.C. Kto zwycięży tym razem? Zapraszamy do głosowania!

Tak wyglądały wyniki poprzedniego – 24. notowania Topu Wszech Czasów >>>

Jubileuszową, 25. edycję Topu Wszech Czasów poprowadzą doskonale Państwu znani dziennikarze:

Już 31 grudnia Piotr Metz zaprasza na "Reminiscencje Topu Wszech Czasów" (godz. 14.05-16.00), a 1 stycznia z samego rana Piotr Łodej, czyli popularny Budzik, na "Rozbiegówkę Topu Wszech Czasów" (godz. 7.05-9.00).

Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA