X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

25. Top Wszech Czasów przedstawia Marek Niedźwiecki. Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2019 09:00
Pierwszego dnia roku po raz kolejny zaprezentowaliśmy wyniki Trójkowego Topu Wszech Czasów. W jubileuszowej, 25. edycji tego wyjątkowego zestawienia Słuchacze głosowali na swoich faworytów, wybierając spośród ponad 1,4 tys. utworów. Jak ułożyła się lista? Zapraszamy do słuchania.
Audio
Marek Niedźwiecki
Marek Niedźwiecki Foto: Ola Baszun

25. Top Wszech Czasów. Sprawdź wyniki! 25. Top Wszech Czasów. Sprawdź wyniki!

Już 22 grudnia Piotr Stelmach przygotował wyjątkową "Rozgrzewkę przed Topem Wszech Czasów". 31 grudnia Piotr Metz zaprosił na "Reminiscencje Topu Wszech Czasów", a 1 stycznia z samego rana Piotr Łodej, czyli popularny Budzik, na "Rozbiegówkę Topu Wszech Czasów" (godz. 7.05-9.00).

Wyniki zestawienia prezentowaliśmy na antenie przez cały Nowy Rok. Przedstawiali je kolejno: Marek Niedźwiecki (godz. 9.05-12.00), Piotr Baron (godz. 12.05-15.00), Piotr Stelmach (godz. 15.05-18.00), Piotr Metz (godz. 18.05-21.00). Na czele zestawienia znalazła się legendarna grupa Queen.  

Tu znajdziesz pełne notowania Topu Wszech Czasów>>>

Od 1994 roku na przełomie roku ogłaszamy na antenie Trójki listę piosenek, które cieszą się wśród Państwa największą popularnością. Należą do nich zarówno polskie, jak i zagraniczne utwory, a głosować na nie może każdy. Schemat głosowania w Topie Wszech Czasów jest taki sam jak w przypadku Listy Przebojów Programu Trzeciego.