26. Top Wszech Czasów. Już dziś wyniki plebiscytu!

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2019 11:00
26. Top Wszech Czasów to największe Trójkowe święto muzyczne. Wyniki głosowania Słuchaczy ogłoszone zostaną na antenie Trójki w czasie specjalnej, 12-godzinnej audycji, trwającej od godz. 9.00 do 21.00.
Piotr Baron, Piotr Stelmach, Piotr Metz i Marek Niedźwiecki
Piotr Baron, Piotr Stelmach, Piotr Metz i Marek NiedźwieckiFoto: PR

Słuchacze radiowej Trójki już po raz 26. mogli głosować w muzycznym rankingu Top Wszech Czasów. Głosowanie wystartowało 4 listopada o godz. 9.00, a zakończyło się 27 grudnia do godz. 12.00. W tym roku można było głosować na 100 utworów. 

>>> Tu znajdą Państwo dokładne informacje o tegorocznym 26. Top Wszech Czasów <<<

Od 1994 roku na antenie Trójki, na przełomie roku, ogłaszamy listę piosenek, które cieszą się wśród Państwa największą popularnością. Należą do nich zarówno polskie, jak i zagraniczne utwory, a głosować na nie może każdy. Schemat głosowania na Top Wszech Czasów jest taki sam, jak w przypadku Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Tu znajdują się archiwalne notowania Topu Wszech Czasów >>>

W ubiegłorocznym podsumowaniu pierwsze trzy miejsca zajęły utwory: "Bohemian Rhapsody" Queen"Brothers In Arms" Dire Straits i "Stairway To Heaven" Led Zeppelin. Natomiast najwyżej notowaną polską piosenką w zestawieniu – na miejscu 11. – było "Nie pytaj o Polskę" Obywatela G.C. Kto zwycięży tym razem? Zapraszamy do słuchania 1 stycznia 2020 roku między godz. 9.00 a 21.00!

Tak wyglądały wyniki poprzedniego – 25. notowania Topu Wszech Czasów >>>