X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Miłosne piosenki Roberta Kasprzyckiego w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2015 12:00
Robert Kasprzycki - jeden z najbardziej znanych reprezentantów polskiej piosenki autorskiej - wystąpił w Trójce.
Robert Kasprzycki wystąpił z zespołem w studiu im. Agnieszki Osieckiej
Robert Kasprzycki wystąpił z zespołem w studiu im. Agnieszki Osieckiej Foto: W. Kusiński/ PR

Robert Kasprzycki wystąpił w studiu im. A. Osieckiej w niedzielę 8 marca 2015 r. o godz. 20.05. Zapraszamy.

Robert Kasprzycki - znany śpiewający autor (m.in. "Nieba do wynajęcia") zagrał swój czwarty koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Kasprzycki jesienią 2014 roku wydał nową płytę (pt. "Cztery") i o tym wydawnictwie mówi tak: To chyba moja najbardziej miłosna płyta, jeśli chodzi o tematykę, bo zdecydowanie ograniczyłem się do uczuć. "Trzymaj się wiatru kochana" - singiel promujący płytę, utrzymywał się na "Liście Przebojów Programu Trzeciego" przez 22 tygodnie.

Wystąpił z towarzyszeniem swojego zespołu (Max Szelęgiewicz - gitara, Krzysztof Wyrwa - bas, Adam Zadora - perkusja,) oraz gości (Przemek Sokół - trąbka, Karol Wilkoszewski - instrumenty perkusyjne). W drugiej części koncertu pojawiły się też utwory znane z poprzednich płyt artysty. Nie zabrakło żartobliwych zapowiedzi i zabaw słowem, przede wszystkim była to niezapomniana muzyczna uczta.

Zadebiutował na 28. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenką "Niebo do wynajęcia", dotarł do niespodziewanie wielkiego grona słuchaczy, nie związanych do tej pory z piosenką "nieobojętną", cały zaś album "Niebo do wynajęcia" zawierał wiele innych piosenek, z których cześć trafiła do śpiewników, część zaś do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej.

Jesienią 2006 roku ukazał się drugi album Kasprzyckiego - "Światopodgląd". Premiera albumu odbyła się na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia, tam także, w Radiowej Trójce usłyszeć można dziś Roberta najczęściej. Jesienią 2007 roku nakładem Polskiego Radia Kraków ukazały się "Piosenki i Nie", będącej zarazem tomikiem wierszy, śpiewnikiem oraz okładką płyty CD, stanowiącej zapisem "klimatycznego" koncertu zagranego w gościnnym studio krakowskiego Radia. Najnowszy album "Cztery", miał premierę w "Markomanii" na antenie Trójki jesienią 2014 roku.

(mat. prasowe)

Naszych wcześniejszych koncertów słuchać można na moje.polskieradio.pl >>>

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Zobacz więcej na temat: koncerty Trójka