Koncert Stanisławy Celińskiej w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2015 13:31
Z przyjemnością informujemy, że album Stanisławy Celińskiej "Atramentowa" uzyskał status Platynowej Płyty.
Stanisława Celińska podczas koncertu w Trójce odebrała platynową płytę za krążek Atramentowa
Stanisława Celińska podczas koncertu w Trójce odebrała platynową płytę za krążek "Atramentowa" Foto: W. Kusiński/ PR

6 września 2015 r. w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Trójce artystka odebrała wyjątkowe wyróżnienie, a na Trójkowej scenie zaprezentowała piosenki ze swojej najnowszej płyty.

<<<Posłuchaj koncertu Stanisławy Celińskiej>>>

- Na płycie nie śpiewam po aktorsku, ale po prostu śpiewam - mówiła w Trójce aktorka. A wszystko zaczęło się od "Atramentowej Rumby", którą Maciej Muraszko i Marcin Sosnowski napisali specjalnie z myślą o Stanisławie Celińskiej. Razem z latynoamerykańskim zespołem Los Locos artystka zaprezentowała ją na Koncercie Premier 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009. Po tym występie okrzyknięto Stanisławę Celińską polską Cesarią Evorą. Aktorka – tak jak kiedyś Cesaria – potrafi zaczarować publiczność swoim charyzmatycznym głosem i pomimo wielu przeciwności oraz trudów kocha życie.

Stanisława Celińska zwycięża hałas. Ciszą...>>>

Na tej wyjątkowej płycie można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha.

Naszych wcześniejszych koncertów słuchać można na moje.polskieradio.pl >>>a także na stronie Koncert w Trójce>>>

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

(mat. prom./ei/iwo)

Zobacz więcej na temat: Stanisława Celińska Trójka

Czytaj także

Stanisława Celińska zwycięża hałas. Ciszą...

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2015 13:51
"Atramentowa" to najnowsza płyta Stanisławy Celińskiej. - Nie śpiewam na niej po aktorsku, ale po prostu śpiewam - przyznaje aktorka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra and Choir oraz Stanisława Celińska

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 04:00
W tym tygodniu przed południem gramy płytę "1976: A Space Odyssey" Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra and Choir, a po południu "Atramentowa" Stanisława Celińska.
rozwiń zwiń