X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lao Che "Dzieciom" na Trójkowej scenie

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2015 20:00
Zespół, który jak mało kto potrafi zawojować Listę Przebojów Programu Trzeciego, zagrał w studiu im. Agnieszki Osieckiej.
Hubert Dobaczewski z zespołem Lao Che w studiu im. Agnieszki Osieckiej
Hubert Dobaczewski z zespołem Lao Che w studiu im. Agnieszki OsieckiejFoto: Jacek Konecki/PR

Koncert Lao Che w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbył się w niedzielę (13 września) o godz. 20.05.

Zespół Lao Che tworzą Mariusz Denst, Maciej Dzierżanowski, Hubert Dobaczewski, Filip Różański, Michał Jastrzębski, Rafał Borycki (mat. prom.) Zespół Lao Che tworzą Mariusz Denst, Maciej Dzierżanowski, Hubert Dobaczewski, Filip Różański, Michał Jastrzębski, Rafał Borycki (mat. promocyjne)

Koncert Lao Che w Trójce - zobacz wideo i galerię zdjęć!>>>

Choć tytuł najnowszego krążka Lao Che nawiązuje do Brzechwy i jego "Brzechwa dzieciom", nie jest to wcale płyta dla dzieci. Raczej dla dorosłych dzieci,  dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi. Hubert "Spięty" Dobaczewski prezentuje głęboką problematykę codzienności w tonie zatroskanym, z pewną dozą dydaktyzmu - co pozostaje w kontraście do warstwy muzycznej. Jest to najbardziej spontanicznie i żywiołowo stworzona płyta w dotychczasowym dorobku grupy, a do tego bardzo melodyjna i śpiewna.

Produkcją płyty "Dzieciom" zajął się Piotr "Emade" Waglewski. Gościnnie w nagraniach udział wzięli Adam Miwiw-Baron i Karol Gola z grupy Pink Freud oraz Miłosz Pękala (m.in. Mitch & Mitch, Kwadrofonik).

Koncert realizowany został we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

Naszych wcześniejszych koncertów słuchać można na moje.polskieradio.pl >>> a także na stronie Koncert w Trójce>>>

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

(mat. promocyjne/ei)

Zobacz więcej na temat: Lao Che Trójka koncert

Czytaj także

Lao Che o nowej płycie i zrywaniu się z łańcucha

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2015 19:10
Choć tytuł nawiązuje do Brzechwy i jego "Brzechwa dzieciom", nie jest to wcale płyta dla dzieci. Premiera albumu jest zaplanowana na piątek, 6 marca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Damian Kwiek uwielbia Lao Che. Może nawet za bardzo?

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2015 18:00
- Jestem nimi zachwycony, czasami prawię im nawet zbyt wiele komplementów, co może być nieco wstydliwe - żartował dziennikarz Trójki Damian Kwiek.
rozwiń zwiń