X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncert Wille and The Bandits [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2015 21:00
Zespół wystąpił 20 września z okazji 40-lecia audycji "Bielszy odcień bluesa" i obchodów Polskiego Dnia Bluesa.
Koncert grupy Willie and The Bandits w studiu im. Agnieszki Osieckiej
Koncert grupy Willie and The Bandits w studiu im. Agnieszki OsieckiejFoto: Wojciech Kusiński/PR

Koncert Wille and The Bandits w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbył się w niedzielę (20 września).

Wille and The Bandits to brytyjskie trio blues-rockowe. Z jednej strony kontynuują tradycję Cream i Jimi Hendrix Blues Experience, ale jednocześnie wychodzą poza schemat power trio, włączając do swej muzyki elementy etno i folk.

<<<Bielszy odcień bluesa - audycja Jana Chojnackiego>>>

W skład zespołu wchodzą Wille Edwards (gitary i śpiew), Matthew Brooks (gitara basowa) i Andrew Naumann (perkusja). Zespół czerpie inspirację z twórczości tak różnych artystów jak Pearl Jam, Ben Harper czy Joe Bonamassa. W trakcie swojej sześcioletniej kariery, Wille and The Badits dzielili scenę z tak znakomitymi wykonawcami jak Status Quo, Deep Purple czy John Butler Trio.

Zespół występował także na renomowanych festiwalach, takich jak Glastonbury, Isle of Wight, Greenman, Shambala i Greenbelt. Mają na swym koncie cztery płyty, w tym jedną koncertową.

Naszych wcześniejszych koncertów słuchać można na moje.polskieradio.pl >>> a także na stronie Koncert w Trójce>>>

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

(mat. promocyjne/mp)