X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stacey Kent na Trójkowej scenie [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2015 23:00
Koncert amerykańskiej wokalistki Stacey Kent to kolejna propozycja Trójki dla wielbicieli muzyki z najwyższej półki.
Koncert Stacey Kent w Trójce
Koncert Stacey Kent w TrójceFoto: Jacek Konecki/PR

Stacey Kent zagrała w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w czwartek (3.12) o godz. 20.05.

Wokalistka swoją subtelną sztuką zdobyła zarówno bastion jazzu, jak i szczyty muzyki rozrywkowej. Stała się - w ciągu zaledwie paru sezonów - jedną z najważniejszych i najciekawszych wokalistek młodego pokolenia.

"Każdy, kto słucha śpiewu Stacey Kent, ma wrażenie, że śpiewa wyłącznie dla niego" - pisali krytycy komplementujący aksamitny głos amerykańskiej wokalistki i opisujący atmosferę intymności, jaka na każdym koncercie tworzy się pomiędzy nią a słuchaczami.

Urodzona i wychowana w Stanach, przeniosła się do Londynu i tam, w połowie lat dziewięćdziesiątych, rozpoczęła światową karierę. Wszystkie płyty Stacey Kent okazały się bestsellerami i wielokrotnie honorowane były prestiżowymi nagrodami. Popularna wokalistka koncertuje w największych i najbardziej zacnych salach koncertowych na świecie.

Płyty Stacey Kent sprzedały się na całym świecie w nakładzie przekraczającym pół miliona egzemplarzy. Wśród jej najbardziej znanych albumów znajduje się nominowana do nagrody Grammy i ciesząca się statusem platynowej płyta "Breakfast on the Morning Tram", a także wydawnictwa "Raconte-Moi" i "Dreamer in Concert".

(materiały promocyjne Ery Jazzu)

***

Naszych wcześniejszych koncertów słuchać można na moje.polskieradio.pl >>>, a także na stronie Koncert w Trójce>>>

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Trójka