Poniedzielski z gośćmi na Centralnym!

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 21:00
Andrzej Poniedzielski z Katarzyną Łochowską i Dawidem Podsiadło zaśpiewali dla słuchaczy Trójki na Dworcu Centralnym!
Dawid Podsiadło, Andrzej Poniedzielski i Piotr Metz w studiu Trójki na dworcu Warszawa Centralna
Dawid Podsiadło, Andrzej Poniedzielski i Piotr Metz w "studiu" Trójki na dworcu Warszawa Centralna Foto: Katarzyna Goleniewska/PR

Wyjątkowy występ Andrzeja Poniedzielskiego z udziałem Katarzyny Łochowskiej i Dawida Podsiadło odbył się z okazji 40-lecia Dworca Centralnego w Warszawie. Występ artystów - będący połączeniem dużej dawki humoru, inteligentnej satyry i świetnej muzyki - transmitowaliśmy na antenie Trójki w sobotę (5.12) o godzinach 20.05-21.00.

Był to wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem "łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości.

Dawid Podsiadło to jeden z najciekawszych i najbardziej oczekiwanych debiutów w Polsce. Jego debiutancka płyta pt. "Comfort and Happiness" ukazała się na rynku 28 maja i już 3 dni po premierze wyprzedano w sklepach pierwszy jej nakład. Na swojej debiutanckiej płycie muzyk nie tylko daje popis swoich możliwości wokalnych, ale także dowodzi, jak znakomicie radzi sobie w roli kompozytora i tekściarza.

W niepowtarzalnym koncercie wzięła również udział aktorka Katarzyna Łochowska. Absolwentka warszawskiej PWST. Grała m.in. u Juliusza Machulskiego, Krystyny Jandy i Piotra Łazarkiewicza. Zawodowo związana jest z warszawskim Teatrem Ateneum.

Naszych wcześniejszych koncertów słuchać można na moje.polskieradio.pl >>>

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

(materiały promocyjne)

Czytaj także

Andrzej Poniedzielski w "Biurze Myśli Znalezionych"

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2015 22:00
Człowiek, który – jak twierdzi – ma "ujemny temperament". Bywa uznawany za logo listopada… Mówi, że jest poetą użytkowym, czyli kimś na kształt "niepraktykującego psa myśliwskiego".
rozwiń zwiń