X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Natalia Sikora: aktorka z bluesowym pazurem (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2016 21:00
Swoim wykonaniem "Cry Baby" z repertuaru Janis Joplin podbiła serca telewidzów. Czym Natalia Sikora zaskoczyła słuchaczy Trójki?
Znakiem rozpoznawczym Natalii Sikory jest bardzo charakterystyczny głos
Znakiem rozpoznawczym Natalii Sikory jest bardzo charakterystyczny głos Foto: J. Konecki/ PR

Koncert Natalii Sikory odbył się w studiu im. Agnieszki Osieckiej w niedzielę (1.05) o godz. 20.05.

Absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Karierę zaczęła 15 lat temu w Modzieżowym Centrum Kultury w Słupsku. Od wielu lat związana z Teatrem Polskim w Warszawie, gdzie gra w spektaklach "Wszędzie jest wyspa Tu" (reż M. Smalara), "Quo vadis" (reż J. Wiśniewski) i muzycznym spektaklu "Cygan w Polskim. Życie jest piosenką". Natalię można też zobaczyć na deskach Teatru Koło i Sceny Prezentacje.

Koncerty w Trójce - nagrania wideo, galerie zdjęć, zapowiedzi najbliższych występów >>>

Jest laureatką wielu konkursów i przeglądów wokalnych oraz aktorskich. W 2013 roku zwyciężyła w talent show "The Voice Of Poland" i Super Debiutach na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie wykonała piosenkę Maryli Rodowicz "Konie". Od 2007 roku wraz z pianistą Piotrem Proniukiem tworzą bluesowy zespół Sikora Proniuk Duo, wspólnie wydali płytę z utworami Norwida "Absurdustra. Próba Norwida" i z tym materiałem koncertują do dzisiaj. Jakby tego było mało - z grupą Mięśnie gra punk rocka. W 2014 roku wydała swoją pierwszą autorską płytę "BWB Experience", wypełnioną ostrymi bluesowymi brzmieniami.

Oprócz wspomnianych projektów Natalia porusza się w kręgu utworów takich artystów jak Edith Piaf, Czesław Niemen, Elvis Presley, The Doors, Gary Moore, Led Zeppelin, Jimi Hendrix, BB King, Frank Sinatra, Anna German, Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, Mahalia Jackson, Ray Charles i oczywiście Janis Joplin. Z utworami Amerykanki mierzy się od dawna, ale dopiero niedawno zdecydowała się na repertuar poświęcony tylko i wyłącznie tej artystce. Swój projekt nazwała "Buried Alive In The Blues" For Janis Joplin.

Czym Natalia Sikora zaskoczyła słuchaczy Trójki? Zapraszamy do wysłuchania jej koncertu!

Zobacz więcej na temat: koncert Natalia Sikora Trójka

Czytaj także

Koncert w Trójce: Jafia i reggae out of soul (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2016 21:00
Na Trójkowej scenie zespół Jafia zaprezentował nagrania ze swojej najnowszej płyty zatytułowanej "KA RA VA NA".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Resina na Trójkowej scenie z Czerwonym Bykiem

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2016 21:00
Wiolonczelistka i kompozytorka zaprezentowała w Trójce materiał ze swojego debiutanckiego albumu. Jej występ to zapowiedź festiwalu Red Bull Music Academy Weekender Warsaw.
rozwiń zwiń