Ray Wilson na żywo w radiowej Trójce

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2016 15:50
Ray Wilson wydał w tym roku aż dwa albumy: w maju "Song For A Friend", a w październiku "Makes Me Think Of Home".
Ray Wilson bardzo dobrze czuł się na trójkowej scenie
Ray Wilson bardzo dobrze czuł się na trójkowej scenie Foto: W. Kusiński/PR

Koncert Raya Wilsona ze studia im. Agnieszki Osieckiej wyemitowaliśmy w niedzielę (4 grudnia) od godz. 19.05.

"Makes Me Think Of Home" to szósty solowy, studyjny album frontmana Stiltskin i Genesis, Raya Wilsona. Ukazał się niedługo po premierze akustycznej płyty "Song For A Friend", która na półki sklepowe trafiła wiosną tego roku, zbierając bardzo pozytywne recenzje.

"Makes Me Think Of Home" przynosi mieszankę muzyki popowej, rockowej i progresywnej, naznaczonej charakterystycznym wokalem. - Album porusza temat radości z wolności, którą możemy się cieszyć i którą ze strachu przez samotnością, bierzemy za pewnik - mówi o swoim nowym dziele Ray Wilson.


Podkreśla niedoskonałości, które sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi, i przypomina o tym, że nie powinniśmy się ich bać, tylko je zaakceptować. Sięgając po słowa Leonarda Cohena: "There is a crack in everything. That's how the light gets in" ("We wszystkim są pęknięcia. Tak wpada światło").Czytaj także

Ray Wilson w Trójce o nowej płycie

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2016 14:15
- To bardzo osobisty album, ale także akustyczny, dzięki czemu można posłuchać słów. A historie, które opowiadam, są bardzo ważne - mówi Ray Wilson.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ray Wilson: jestem muzycznym kameleonem

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2016 16:17
Szkocki muzyk opowiedział w Trójce m.in. o swojej najnowszej płycie zatytułowanej "Makes Me Think Of Home". - To miks popu, rocka i muzyki progresywnej - mówi Ray Wilson.
rozwiń zwiń