X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Świąteczny koncert Kayah w radiowej Trójce

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2017 21:00
W niedzielny wieczór podczas koncertu w studiu im. Agnieszki Osieckiej Kayah zaprezentowała utwory z płyty "Gdy pada śnieg".

Koncert Kayah odbył się w niedzielę (8.01) o godz. 19.05.

Na wspomnianej płycie znalazły się najpiękniejsze polskie kolędy w nowych, zaskakujących aranżacjach oraz nowe autorskie utwory świąteczne. Za stronę muzyczną materiału odpowiedzialni są Kayah oraz Jan Smoczyński. "Gdy pada śnieg" to idealna propozycja na białe zimowe wieczory.

- Kayah potrafi zawładnąć publicznością na wielkich stadionach, ale najlepiej czuje się w małych salach, takich jak Studio Koncertowe im. Agnieszki Osieckiej. W niedzielę zaśpiewała tu swój muzyczny prezent na naszą Trójkową, charytatywną płytę "Święta bez granic 2016", czyli "Pusty talerzyk". Nie zabrakło pozostałych, równie magicznych utworów z jej ostatniego, wyjątkowego albumu - mówi Piotr Metz, kierownik redakcji muzycznej Programu 3 Polskiego Radia.

Płytę "Święta bez granic 2016" można kupić w sklepie internetowym Polskiego Radia >>>

(mat. promocyjne/ei)

Zobacz więcej na temat: Trójka Kayah MUZYKA