X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Człowiek orkiestra. Artur Andrus i goście (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2017 21:00
Człowiek wielu talentów: dziennikarz, autor tekstów, poeta, artysta kabaretowy, konferansjer... Artur Andrus wraz z przyjaciółmi wystąpił w Trójce z okazji 55. urodzin stacji.

Artur Andrus wystąpił w studiu im. Agnieszki Osieckiej 6 kwietnia (czwartek).

55. urodziny Programu III Polskiego Radia >>>

Na scenie - oprócz Artura Andrusa - pojawili się także:         

  • Elbląska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Andrzeja Borzyma jr.
  • Wojciech Stec – fortepian gitara
  • Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
  • Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon

Dodatkowo wieczór uatrakcyjnili swoim udziałem goście specjalni: Hanna Śleszyńska, Mariusz Kiljan, Wojciech Kaleta (fortepian).

Koncert  Artura Andrusa z towarzyszeniem Elbląskiej Orkiestry Kameralnej to recital kabaretowy,  w którym usłyszeliśmy piosenki, między innymi z płyty "Myśliwiecka" i "Cyniczne córy Zurychu" w  zupełnie nowych aranżacjach. Opracowania łączą brzmienia zespołu Artura Andrusa z brzmieniem orkiestry smyczkowej.

Wykonawcą utworów i prowadzącym jest oczywiście Artur Andrus. Piosenki takie jak "Baba na psy", "Nazywali go marynarz", czy "Cyniczne córy Zurychu" które, można już śmiało powiedzieć,  stały się  niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej, były przeplatane  humorystycznymi komentarzami, anegdotami, wierszami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba każdego, kto zetknął się z tym artysta, nie trzeba przekonywać.