X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Motyw:Niemen". Wspaniały finał w Jarocinie

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2017 22:00
To był wspaniały finał ostatniego dnia tegorocznego Jarocin Festiwal. Na Scenie Park, tuż po godz. 22.00, pojawił się Krzysztof Zalewski z zespołem, by zagrać piosenki z repertuaru Czesława Niemena.
Audio
Koncert Krzysztofa Zalewskiego z zespołem. W Jarocinie zabrzmiał Motyw:Niemen
Koncert Krzysztofa Zalewskiego z zespołem. W Jarocinie zabrzmiał "Motyw:Niemen"Foto: Michał Skrzypczak

Koncert retransmitowaliśmy w audycji "Lista osobista" w sobotę 29 lipca. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

W 2017 roku mija 30 lat od pierwszego występu Czesława Niemena w Jarocinie oraz 50 lat od wydania płyty "Dziwny jest ten świat". Ten podwójny jubileusz obchodziliśmy w ramach finałowego koncertu ostatniego dnia festiwalu (16.07) pod hasłem Zalewski/Niemen.

Krzysztof Zalewski (śpiew), Natalia i Paulina Przybysz (chórki), Jurek Zagórski (gitara), Jarosław Jóźwik (klawisze) oraz Kuba Staruszkiewicz (perkusja) zaprezentowali utwory Czesława Niemena w nowych, odświeżonych aranżacjach na Scenie Park. 

Czytaj także

Jarocin. Ewolucja legendarnego festiwalu

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2017 21:05
Kolejny festiwal w Jarocinie przeszedł do historii. W tym roku po raz pierwszy od dekad nie odbywał się przy znanej bywalcom ulicy Maratońskiej, ale w centrum miasta - na rynku i w pobliskim parku.
rozwiń zwiń