New Cage w hołdzie Johnny'emu Cashowi

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2017 22:00
New Cage to nowy zespół założony przez Joannę Halszkę Sokołowską oraz Bartłomieja Tycińskiego, warszawskich muzyków związanych z wytwornią Lado ABC.
Audio
  • Koncert New Cage w hołdzie Johnny'emu Cashowi (Lista osobista/Trójka)

Nagranie koncertu odbyło się w studiu im. Agnieszki Osieckiej 25 września (poniedziałek) o godzinie 19.00. Transmisja na antenie Trójki 30 września o godz. 21.05. 

Muzycy ci, znani m.in. ze współpracy z takimi zespołami jak Mitch & Mitch, Der Father, Warszawskie Combo Taneczne, Jerz Igor, nagrali płytę pt. "Wszystko jutro". Zawiera ona m.in. utwory Johnny'ego Casha w nowych aranżacjach. Na płycie gościnnie pojawili się Macio Moretti, Hubert Zemler, Miłosz Pękala, Tomasz Duda. 

(mat. prasowe)

Zobacz więcej na temat: Trójka koncert

Czytaj także

Azyl P. i Przyjaciele w radiowej Trójce

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2017 20:00
Podczas koncertu zespół zaprezentował swój stary repertuar w odświeżonej wersji, pojawiło się też kilka nowych propozycji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dom La Nena na Trójkowej scenie

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2017 15:00
Na antenie Trójki i scenie studia im. Agnieszki Osieckiej wystąpiła brazylijska artystka Dom La Nena, która zaprezentowała na żywo materiał z albumów "Ela" i "Soyo".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fink i "Resurgam" w Trójkowym studiu

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2017 22:00
W piątek Fink zaśpiewał w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Nagranie tego koncertu zaprezentowaliśmy w sobotę w audycji "Lista osobista".
rozwiń zwiń