X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Nowak i Złe Psy w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2017 19:38
Koncerty Złych Psów są widowiskowe, a sceniczny magnetyzm i charyzma Andrzeja Nowaka dostarczają słuchaczom niezwykłych przeżyć i czynią z niego niekwestionowaną gwiazdę rocka.
Audio

Nagranie koncertu odbyło się 8 listopada. Na emisję na antenie zaprosiliśmy w sobotę 11 listopada od godz. 18.05 do 19.00.

Andrzej Nowak to gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, aranżer i producent muzyczny. Lider i założyciel zespołów TSA i Złe Psy. Uczestniczył w nagraniu około 70 płyt z różnymi wykonawcami w Polsce i za granicą. Laureat nagród muzycznych i kulturalnych.

Złe Psy to pełen niezwykłej energii zespół, który grał między innymi z przyjaciółmi takimi jak Guns N' Roses, Uriah Heep, Budka Suflera czy Hungarica (wspaniały koncert w Budapeszcie). Na rynku muzycznym zadebiutował w 2002 roku albumem "Forever" wydanym przez wytwórnię Metal Mind Productions. Debiut od razu okazał się ogromnym sukcesem, wyprzedano cały nakład, a zespół otrzymał bardzo dobre recenzje w branżowej prasie. Druga płyta "Polska – Urodziłem się w Polsce" między innymi z udziałem obecnego basisty "Scorpions" Pawła Mąciwody również zebrała znakomite recenzje i stała się dużym wydarzeniem na rynku muzycznym. Trzecia płyta zespołu pt. "Duma" (premiera miała miejsce w czerwcu 2017 r.) zbiera bardzo dobre recenzje.

(mat. promocyjne)

Czytaj także

Andrzej Nowak o Trójkowym koncercie Złych Psów

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2017 15:00
– Czuliśmy się jak w filharmonii, dostaliśmy kilkuminutowe owacje, ja się popłakałem – mówi Andrzej Nowak, wspominając koncert grupy Złe Psy w studiu im. Agnieszki Osieckiej.
rozwiń zwiń