X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

NeuOberschlesien akustycznie w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2018 22:00
NeuOberschlesien to nowoczesna muza wsparta mocnym uderzeniem gitar z elektronicznymi smaczkami, widowiskowe show, czysty śląski przekaz, znakomity kontakt muzyków z publicznością i dosadne teksty Michała Stawińskiego.
Audio
  • Energetyczny występ NeuOberschlesien (Koncert w Trójce)
NeuOberschlesien
NeuOberschlesienFoto: fot. Andrzej Wiktor/mat. prasowe

22 lutego 2018 grupa NeuOberschlesien zagrała wyjątkowy koncert akustyczny w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce. Koncert był retransmitowany na antenie radiowej Trójki w audycji Wojciecha Manna w poniedziałek 26 lutego o godz. 22.05.

W repertuarze: materiał z nowej płyty "3" w aranżacjach akustycznych, zespół przypomni również kilka utworów z albumów "I" i "II". "3" to premiera niezwykła – muzycy znani z ostrego grania i tekstów w języku śląskim, sięgnęli do rozmaitych źródeł inspiracji, próbując zupełnie nowych ścieżek muzycznych. Efektem tych działań jest album różnorodny, z wyraźnymi elektronicznymi wpływami, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla Oberów rockowo pazura.

Teksty piosenek, napisane przez Michała Stawińskiego, są już nie tylko po śląsku i o Śląsku, dotykają poważnych tematów a także prozaicznych spraw. 


neuoberschlesien_1200.jpg
Zespół NeuOberschlesien gościem "Nocnej Polski"

Tym samym, po dotychczasowych sukcesach poprzednich płyt, w tym wydawnictwa koncertowego z orkiestrą symfoniczną, powstałego przy współpracy z Adamem Sztabą, zespół otwiera nowy rozdział swojej twórczości.

NeuOberschlesien wystąpili w składzie:

  • Michał Stawiński – wokal
  • Łukasz Sztaba – fortepian
  • Adam Jurczyński – gitara
  • Wojtek Jasielski – bas
  • Filip Oczkowski – perkusja
  • Tomasz Andrzejewski – gitara

mat. promocyjne/ml

Zobacz więcej na temat: Trójka koncert