X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Anjani

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2007 20:00
Anjani Thomas - wokalistka i pianistka urodzona na Hawajach w Honolulu. Obdarzona głosem, który jest jakby kobiecą wersją głosu Leonarda Cohena...
Audio

...może z lekką nutką swingu. Współpracuje z Cohenem zaraz po ukończeniu bostońskiej szkoły Berklee College Of Music w 1984 roku. Początkowo grała prawie w całym Nowym Jorku. W roku 2000 wydała swój pierwszy solowy album pod tytułem „Anjani”, a już rok później drugą płyte „The Sacred Names”. Jej najnowszą płytą jest "Blue Alert". Początkowo nagrać ją miał sam Leonard, jednak gdy usłyszał interpretacje nowych piosenek w wykonaniu Anjani, od razu stwierdził, że to bedzie jej płyta.
Koncert specjalny z okazji 45. lecia Programu III Polskiego Radia.

Czytaj także

2-8.04.2007

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2007 00:00
Ayo. - "Joyful" oraz Anjani - "Blue Alert"
rozwiń zwiń