X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"To, co najpiękniejsze... – Jesień". Yasmin Levy na radiowej scenie

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2018 19:00
W niedzielę 25 listopada w Studiu Koncertowym PR im. Witolda Lutosławskiego odbył się kolejny koncert z cyklu "To, co najpiękniejsze…".
Audio
Yasmin Levy podczas koncertu
Yasmin Levy podczas koncertuFoto: Darek Kawka

Nagranie tego występu wyemitowaliśmy na antenie Trójki w środę 26 grudnia.

Tym razem Polskie Radio zaprosiło gwiazdę world music – Yasmin Levy. Artystka wystąpiła po raz pierwszy w Polsce z orkiestrą. Koncertu oraz wywiadów z wybitną pieśniarką można było posłuchać na antenach radiowej Jedynki i Dwójki. Teraz wydarzenie było retransmitowane w radiowej Trójce.

Przed koncertem artystka była gościem Piotra Metza w audycji "Lista osobista" w radiowej Trójce.

"To, co najpiękniejsze… – Jesień" to kolejny z serii wyjątkowych koncertów zapoczątkowanych przez Polskie Radio jesienią 2017 roku. Ich celem jest popularyzacja polskiej i światowej muzyki, w tym również klasycznej, wśród odbiorców, którzy nie są jeszcze koneserami, ale poszukują kontaktu z kulturą wysoką.

Po poprzednich koncertach tego cyklu, entuzjastycznie przyjętych przez publiczność, nadszedł czas na odsłonę jesienną, podczas której na scenie Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego pojawiła się najsłynniejsza pieśniarka ladino – Yasmin Levy. Koncert podzielono na dwie części. W pierwszej izraelska artystka wystąpiła (po raz pierwszy w Polsce!) z orkiestrą, a była to znakomita Polska Orkiestra Radiowa, którą poprowadził jej dyrektor artystyczny Michał Klauza. W drugiej części wieczoru Yasmin Levy zaprezentowała się z własnym zespołem w składzie: Yechiel Hasson, Ishay Amir, Amir Shazar i Nadav Biton.

Gospodarzami wieczoru byli Magdalena Łoś-KomarnickaPaweł Sztompke.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Rada Mediów Narodowych.

Zobacz więcej na temat: koncert