Voo Voo z nowymi piosenkami w Trójce. Koncertowe bisy!

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2019 22:00
W Muzycznym Studiu PR im. Agnieszki Osieckiej absolutny hit! Na kilka dni przed premierą albumu "Za niebawem", zespół Wojciecha Waglewskiego zaprezentował nowe utwory. 
Audio
  • "Za niebawem" Voo Voo premierowo na Trójkowej scenie (Lista osobista )
  • "Za niebawem" Voo Voo premierowo na Trójkowej scenie . Koncertowe bisy (Lista osobista)
Audio
  • "Za niebawem" Voo Voo premierowo na Trójkowej scenie (Lista osobista )
  • "Za niebawem" Voo Voo premierowo na Trójkowej scenie . Koncertowe bisy (Lista osobista)

Koncert Voo Voo odbył się w sobotę (9.02) w Muzycznym Studiu PR im. Agnieszki Osieckiej. Nagranie wyemitowaliśmy na antenie Trójki w sobotę (23.02) o godz. 21.05, w kolejną sobotę (2.03) zaprosiliśmy do wysłuchania bisów zespołu!

Dużo głosu ludzkiego, echa różnych płyt Voo Voo (w tym i legendarnej pierwszej, i pulsującej, stonowanej i całotygodniowej "7"), ale i coś i kogoś zupełnie nowego (nowi, ciekawi goście) spotkacie Państwo na nowej – bardzo spójnej ideowo, acz bardzo różnorodnej muzycznie – płycie zespołu Wojciecha Waglewskiego: "Za niebawem". Premiera 15 lutego 2019! 

Premierowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty. Więcej też tym razem odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w tych pogmatwanych czasach.

Gościnnie na płycie wystąpiły Natalia i Paulina Przybysz, razem ze swoją mamą Anną. Pojawił się także  27-osobowy perkusyjny zespół szkoły Ritmo Bloco.

Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr "Emade" Waglewski. Pierwszym singlem zapowiadającym płytę jest piosenka "Się poruszam 1". Powstał do niej teledysk z udziałem Nadii Vadori-Gauthier, francuskiej doktor sztuk performatywnych, która od 2015 roku, po zamachu na redakcję Charlie Hebdo, minutą tańca dziennie wyraża swój sprzeciw wobec przemocy.

(mat. promocyjne)

Czytaj także

Krzysztof Zalewski w hołdzie Czesławowi Niemenowi

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2019 21:00
Zwieńczeniem weekendu, podczas którego wspominaliśmy w Trójce autora utworu "Dziwny jest ten świat, był koncert Krzysztofa Zalewskiego z piosenkami z repertuaru Czesława Niemena.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Daria Zawiałow na Trójkowej scenie!

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2019 20:00
Zdobywczyni dwóch Fryderyków za Debiut Roku i Album Roku Alternatywa zapowiedziała, że jej drugi krążek "Helsinki" ukaże się 8 marca 2019 roku. 
rozwiń zwiń