Kolejna odsłona "Komediowej Sceny Trójki". Wystąpili Kwiatkowski i Bank!

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2019 19:00
W sobotę, 15 czerwca, w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej pojawili się laureaci tegorocznego Konkursu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni oraz przeglądu kabaretów PAKA – Kwiatkowski i Bank. 
Kwiatkowski i Bank  w Trójce
Kwiatkowski i Bank w TrójceFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Żywiołowa muzyka oraz intrygujące, inteligentne, błyskotliwe teksty sprawiają, że każdy koncert tej formacji staje się inspirującym i niezapomnianym przeżyciem. Fragmentów występu będzie można posłuchać wkrótce "Akademii rozrywki". 

Występ grupy Kwiatkowski i Bank w ramach "Komediowej Sceny Trójki" odbył się w sobotę (15.06) o godz. 19.00. 

 ***

"Komediowa Scena Trójki" będzie otwarta na kabarety, stand-up oraz wszystkie istniejące formy komediowe. A także te… nieistniejące – mówił, zapowiadając cykl "Komediowa Sceny Trójki" Łukasz Szwed, prowadzący w Trójce "Akademię rozrywki" i "Powtórkę z rozrywki".

Premierowa prezentacja "Komediowej Sceny Trójki" – z programem Grzegorza Halamy – miała miejsce w czwartek, 13 grudnia 2018, o godz. 19.00. Fragmentów występu można było posłuchać w "Akademii rozrywki". 

"Komediowa Scena Trójki" pojawia się cyklicznie w Muzycznym Studiu PR im. Agnieszki Osieckiej i na antenie Programu 3 Polskiego Radia co miesiąc lub raz na dwa miesiące.

Zobacz więcej na temat: rozrywka

Czytaj także

21. edycja konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej". Koncert finałowy

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2019 20:00
Konkurs wokalny na interpretację piosenki Agnieszki Osieckiej – trwający nieprzerwanie od 1997 roku – to cały czas jedno z najciekawszych wydarzeń artystycznych w Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza "Komediowa Scena Trójki" – na początek występ Grzegorza Halamy

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2018 15:00
W Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej pojawią się najlepsze polskie kabarety, stand-uperzy, aktorzy i improwizatorzy. A to wszystko w ramach "Komediowej Sceny Trójki", której działalność zainauguruje – w czwartek 13 grudnia – Grzegorz Halama.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasai prezentuje "Equals" w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2019 20:10
W zeszłym roku Kasia Piszek postawiła na solową karierę i osobistą wypowiedź, nagrywając debiutancką płytę pt. "Equals". Premiera albumu miała miejsce w 10 maja 2019 roku.
rozwiń zwiń