X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kolejna odsłona "Komediowej Sceny Trójki". Wystąpili Kwiatkowski i Bank!

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2019 19:00
W sobotę, 15 czerwca, w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej pojawili się laureaci tegorocznego Konkursu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni oraz przeglądu kabaretów PAKA – Kwiatkowski i Bank. 
Kwiatkowski i Bank  w Trójce
Kwiatkowski i Bank w TrójceFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Żywiołowa muzyka oraz intrygujące, inteligentne, błyskotliwe teksty sprawiają, że każdy koncert tej formacji staje się inspirującym i niezapomnianym przeżyciem. Fragmentów występu będzie można posłuchać wkrótce "Akademii rozrywki". 

Występ grupy Kwiatkowski i Bank w ramach "Komediowej Sceny Trójki" odbył się w sobotę (15.06) o godz. 19.00. 

 ***

"Komediowa Scena Trójki" będzie otwarta na kabarety, stand-up oraz wszystkie istniejące formy komediowe. A także te… nieistniejące – mówił, zapowiadając cykl "Komediowa Sceny Trójki" Łukasz Szwed, prowadzący w Trójce "Akademię rozrywki" i "Powtórkę z rozrywki".

Premierowa prezentacja "Komediowej Sceny Trójki" – z programem Grzegorza Halamy – miała miejsce w czwartek, 13 grudnia 2018, o godz. 19.00. Fragmentów występu można było posłuchać w "Akademii rozrywki". 

"Komediowa Scena Trójki" pojawia się cyklicznie w Muzycznym Studiu PR im. Agnieszki Osieckiej i na antenie Programu 3 Polskiego Radia co miesiąc lub raz na dwa miesiące.

Zobacz więcej na temat: rozrywka

Czytaj także

21. edycja konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej". Koncert finałowy

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2019 20:00
Konkurs wokalny na interpretację piosenki Agnieszki Osieckiej – trwający nieprzerwanie od 1997 roku – to cały czas jedno z najciekawszych wydarzeń artystycznych w Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza "Komediowa Scena Trójki" – na początek występ Grzegorza Halamy

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2018 15:00
W Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej pojawią się najlepsze polskie kabarety, stand-uperzy, aktorzy i improwizatorzy. A to wszystko w ramach "Komediowej Sceny Trójki", której działalność zainauguruje – w czwartek 13 grudnia – Grzegorz Halama.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasai prezentuje "Equals" w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2019 20:10
W zeszłym roku Kasia Piszek postawiła na solową karierę i osobistą wypowiedź, nagrywając debiutancką płytę pt. "Equals". Premiera albumu miała miejsce w 10 maja 2019 roku.
rozwiń zwiń