X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Symphosphere z Enea Enter Festival 2018

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 14:00
Symphosphere to próba połączenia odległych muzycznych światów. Zespół wystąpił na zakończenie Enea Enter Festival 2018.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Ruben Alvarez/Shutterstock.com

Nagranie koncertu Symphosphere wyemitowaliśmy w czwartek (20 czerwca) o godz. 18.05 

Symphosphere to próba połączenia odległych muzycznych światów. Elektronika, muzyka orkiestrowa, improwizacja oraz brzmienia z obrzeży muzyki techno stały się tłem, na którym amerykańska saksofonistka Tia Fuller, Leszek Możdżer oraz Lars Danielsson grali, łącząc ze sobą pozornie odległe stylistyki i tworząc kalejdoskopową dźwiękową konstrukcję.

Orkiestrę poprowadził Maciej Sompoliński. Ze wszystkich dotychczasowych dokonań Leszka Możdżera, który od lat konsekwentnie próbuje łączyć ze sobą różne style i gatunki, ten projekt jest zdecydowanie najbardziej zaawansowany i złożony. Stanowi połączenie elementów muzyki technicznej, elektronicznej, klasycznej, filmowej i jazzowej, a dzięki wybitnej frontmance (Tia Fuller współpracowała m.in. z Beyonce) nabiera wymiaru atrakcyjnego widowiska o wysokiej jakości artystycznej.

(mat. prasowe)

Zobacz więcej na temat: Trójka koncert

Czytaj także

Michał Kowalonek i historie miłosne z czasów powstania

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019 20:00
Długo oczekiwany, pierwszy solowy album Michała Kowalonka, lidera zespołu Snowman, byłego wokalisty zespołu Myslovitz, zabrzmiał premierowo na Trójkowej scenie. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasai prezentuje "Equals" w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2019 20:10
W zeszłym roku Kasia Piszek postawiła na solową karierę i osobistą wypowiedź, nagrywając debiutancką płytę pt. "Equals". Premiera albumu miała miejsce w 10 maja 2019 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Art Pop" przy Myśliwieckiej, czyli Mika Urbaniak i Victor Davies w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2019 20:00
Wydany w maju tego roku album "Art Pop" Miki Urbaniak i Victora Daviesa to nowa odsłona popularnych, znanych wszystkim utworów zinterpretowanych jednak w zaskakujący, nierzadko bardzo odważny sposób.
rozwiń zwiń