Laureaci "Piosenkarni" na Trójkowej scenie

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2019 20:00
Zaproszenie do koncertu laureatów konkursu "Piosenkarnia" to jedna z nagród Festiwalu Twórczości Korowód. 
Audio
  • Laureaci "Piosenkarni" śpiewają w studiu im. Agnieszki Osieckiej (Koncert/Trójka)
Audio
  • Laureaci "Piosenkarni" śpiewają w studiu im. Agnieszki Osieckiej (Koncert/Trójka)

Koncert laureatów konkursu "Piosenkarnia" w ramach XII Festiwalu Twórczości "Korowód" z Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej można było usłyszeć na antenie Trójki w niedzielę (17 listopada) od godz. 19.05.

W koncercie laureatów zaprezentowali się artyści wyłonieni przez Jury w Ogólnopolskim Konkursie Twórców i Wykonawców "Piosenkarnia" (10.11.2019), który jest ważnym i nieodłącznym elementem Festiwalu Twórczości "Korowód".

W konkursie może wziąć udział każdy wykonawca i twórca piosenek niezależnie od dotychczasowego dorobku artystycznego i uprawianego gatunku muzycznego, prezentujący utwór w postaci piosenki. Do konkursu zgłaszają się artyści z całej Polski, zarówno całkiem młodzi i debiutujący, jak i posiadający już pewien dorobek, np. w postaci nagranej płyty czy przygotowanego recitalu.

Koncert laureatów w Trójce, transmitowany z Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej jest formą promocji młodych artystów podczas festiwalu.

(mat. promocyjne)

Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA

Czytaj także

Pani Eliza i pan Sułek znowu w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2018 16:00
Dokładnie 45 lat temu na antenie Programu 3 Polskiego Radia padło sakramentalne "Kocham pana, panie Sułku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Urodzinowa płyta Marcina Stycznia

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2019 14:00
Gościem "Akademii Rozrywki" był muzyk Marcin Styczeń, który opowiedział o swojej nowej płycie, którą wydał z okazji swoich urodzin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Rusinek prześwietla współczesne poradniki

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2019 14:15
– Muszę się pożalić, że niektóre z tych poradników były szalenie kosztowne, zwłaszcza te dotyczące przetrwania, ponieważ były do nich dodawane albo kocyk, albo toporek, albo kompas, albo coś tam. To był tak zwany gratis, ale znacznie podnosił koszt książki – zauważa autor książki "Niedorajda, czyli co nam radzą poradniki".
rozwiń zwiń