X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kayah śpiewa kolędy i świąteczne piosenki

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2019 19:00
W drugi dzień świąt na antenie Trójki zabrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu Kayah.
Audio

Nagranie koncertu Kayah, zarejestrowanego w studiu im. Agnieszki Osieckiej 8 stycznia 2017 roku, wyemitowaliśmy w czwartek (26 grudnia 2019) o godz. 18.05.

Zabrzmiały utwory z płyty "Gdy pada śnieg" – to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy święta Bożego Narodzenia uwielbiają spędzać w gronie rodzinnym przy wyśmienitej muzyce. Znalazły się na niej najpiękniejsze polskie kolędy w nowych, zaskakujących aranżacjach oraz nowe autorskie utwory świąteczne. Za stronę muzyczną materiału odpowiedzialni są Kayah oraz Jan Smoczyński. 

(mat. promocyjne)

Czytaj także

Koncert kolęd Piwnicy pod Baranami

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2019 19:00
Piwnica pod Baranami to symbol Krakowa. Artyści od lat kolędują po kraju i świecie z repertuarem utworów tradycyjnych oraz autorskich.
rozwiń zwiń