Justyna Steczkowska w towarzystwie Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej wystąpiła na żywo w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2020 20:00
W niedzielę, 5 stycznia, w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej byliśmy świadkami niezwykłego widowiska – Justyna Steczkowska zagrała koncert w ramach trasy "All Is One Tour".
Audio
  • Koncert Justyny Steczkowskiej w ramach trasy "All Is One Tour" (Koncert/Trójka)

W 2019 roku ukazał się najnowszy album Justyny Steczkowskiej "Maria Magdalena. All Is One". Płycie towarzyszy trasa koncertowa "All Is One Tour", która na początku roku 2020 zawita również do Trójki.

Producentem albumu "Maria Magdalena" jest Daniel Heath pracujący w Los Angeles. To właśnie on odpowiedzialny jest za największe sukcesy Lany Del Rey.

Na płycie "Maria Magdalena" znajdziemy 12 kompozycji Justyny Steczkowskiej i Jakuba Rene Kosika, które są rzadko spotykanym połączeniem muzyki klubowej z wielką orkiestrą smyczkową. To przepiękna, pełna magii muzyczna podróż.

Jak mówi sama artystka: "«Maria Magdalena» to opowieść o wędrówce duszy, zaklęta w smyczkowych brzmieniach, do pracy nad płytą zaprosiłam Polską Orkiestrę Muzyki Filmowej. Tworzenie dźwięków dla tak dużej orkiestry na moich własnych skrzypcach sprawiło mi ogrom radości i przypomniało o muzycznych korzeniach."

Justyna Steczkowska w Trójce Justyna Steczkowska w Trójce (fot. Royal Concert 

"Cieszę się, że udało mi się spotkać na swojej muzycznej drodze z Danielem Heathem. Podziwiałam od dawna jego muzyczny talent i niecodzienną wrażliwość, więc kiedy zadzwonił i powiedział, że płyta «Maria Magdalena» go zaczarowała i ma w sobie ogromny potencjał oraz zaprosił mnie do swojego studia w Los Angeles, byłam szczęśliwa i dumna. To dla mnie duże wyzwanie i nowy krok na mojej muzycznej drodze".

Justyna Steczkowska w Trójce Justyna Steczkowska w Trójce (fot. Royal Concerts) 

Justyna Steczkowska w Trójce Justyna Steczkowska w Trójce (fot. Royal Concerts) 

(mat. prasowe)

Czytaj także

Grupa Simply Red na jedynym kameralnym koncercie w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2019 16:00
Simply Red z charyzmatycznym liderem Mickiem Hucknallem na jedynym, kameralnym koncercie w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce zaprezentowała akustyczne aranżacje największych przebojów i swych nowych utworów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gitarowy top na Trójkowej scenie

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2019 22:00
Apostolis, Borysewicz, Kozakiewicz i Nowak po raz pierwszy razem w na scenie Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Przyjaciele, którzy tworzyli legendę polskiego rockowego grania, zdecydowali zagrać wspólnie specjalny koncert dla słuchaczy Trójki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

The Dumplings z pożegnalnym koncertem w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2019 20:00
The Dumplings wyrusza w pożegnalną trasę "Przykro mi". Zespół tworzony przez Justynę Święs i Kubę Karasia, po sześciu latach wspólnego grania, postanowił zrobić sobie przerwę i tymczasowo zawiesić działalność.
rozwiń zwiń