Wielki powrót No Limits! Obejrzyj koncert

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2020 20:00
No Limits to styl życia. Kolorowe szaleństwo, które mogło powstać tylko w Trójmieście. Debiutancki album zespołu, "No Movie Soundtrack", powrócił wiosną w zremasterowanej i poszerzonej formie, trzy dekady po premierze. Grupa zaprezentowała go na żywo w Trójkowym studiu im. Agnieszki Osieckiej.
No limits
No limitsFoto: Wojciech Kusiński

No Limits "No Movie Soundtrack" No Limits "No Movie Soundtrack"


Posłuchaj
53:07 2020_09_27 19_06_00_PR3_Koncert_w_Trojce.mp3 No Limits prezentuje "No Movie Soundtrack" na scenie Trójki (Koncert w Trójce)

 

"No Movie Soundtrack" został nagrany w 1990 roku i  zgodnie z nazwą zespołu  bez najmniejszych ograniczeń łączył wiele inspiracji i stylistyk w jedną, spójną całość. No Limits był wówczas prawdziwym ewenementem polskiej sceny muzycznej: kolorowy, radosny, wielowymiarowy i liczący w porywach do jedenastu osób kolektyw prezentował światowy poziom. Ich debiutancki album potwierdził to w całej rozciągłości, przywołując z jednej strony ówczesne nowinki acid-jazzowe i funkowe zza Oceanu (Prince, Miles Davis), z drugiej nawiązując do brytyjskiej fali jazz-soul revival lat 80. (Sade, Everything But The Girl, Style Council, Basia, Matt Bianco).

Koncert zespołu No Limits | Radiowa Trójka/Polskie Radio

Trzydzieści lat później No Limits powraca. 24 kwietnia ukazała się zremasterowana edycja "No Movie Soundtrack", wzbogacona w wersji CD o dodatkowy krążek DVD z ponad godziną archiwalnych materiałów wideo – teledysków, programów telewizyjnych i nagrań koncertowych. Album pojawił się także w wersji winylowej, poszerzonej względem oryginalnego wydania o niedostępne nigdy na tym nośniku "On The River".

Z okazji tego jubileuszu zespół postanowił powrócić raz jeszcze na scenę. Pandemia pokrzyżowała pierwotne, wiosenne plany, ale co się odwlecze… 27 września No Limits pojawili się w Muzycznym Studiu PR im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. Koncert transmitowaliśmy na antenie oraz w streamingu wideo na stronie Trójki, FB Trójki oraz YT Polskiego Radia.

Youtube/GAD Records


(mat. prasowe)

. .
Zobacz więcej na temat: Trójka koncert Pop

Czytaj także

"Neony" rozbłysły na Trójkowej scenie (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2020 20:00
"Raz nerwowe i neurotyczne, czasem kontemplacyjne, ale czujnie obserwujące meandry miejskich zakamarków, częściej nie wprost opisujące to, co rozświetla się na chwilę... złudzenia, oczekiwania, raczej szybkie kadry z ręki niż cyfrowe Taj Mahal" – tak opisują swoje brzmienie Neony. Gitarowy kwartet z Wrocławia w niedzielę 13 września zagrał koncert w studio im Agnieszki Osieckiej. Występ zapowiedział Piotr Baron.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert zespołu Echa ze studia im. Agnieszki Osieckiej. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2020 20:00
Dynamika, melodyjność, wyrazisty rytm i brzmienie gitar oraz teksty przepełnione wrażliwością – tak wyglądał niedzielny koncert zespołu Echa w radiowym studiu muzycznym im. Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy do obejrzenia występu!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Włodek Pawlik i Łukasz Pawlik w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2020 22:00
To czwarty koncert w ramach Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal, który zrealizowany został dzięki długoletniej i bardzo twórczej współpracy Artysty z Programem 3 Polskiego Radia oraz dzięki wsparciu finansowemu w ramach programu "Kultura w sieci" – ze strony Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Narodowego Centrum Kultury 
rozwiń zwiń