X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radosny poniedziałek

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2007 04:00
Dużo uśmiechu i pytań rozbudzających ciekawość. Trzymam kciuki za Państwa pobudkę o tak wczesnej porze i życzę radości wstawania. Piotr Łodej.
Audio
Nowy tydzień. Dziś kolejny chłodny świt... Na pewno przyda się skuteczna rozgrzewka. To, co poranne ptaszki lubią najbardziej... wczesna pobudka. Rankiem, pogodnie rozpoczynamy dzień.
 
Skuteczna pobudka? Nic bardziej przyjemnego... Co w nas drzemie o tak wczesnej porze? Co jest źródłem porannego szczęścia? Radość słuchania oczywiście! W cyklu "Gimnastyka Henryka" codziennie przed szóstą rozbudzony Henryk Sytner zajmuje się poranną aktywnością.
 
Dobry nastrój jak zwykle towarzyszy wstawaniu. A pomocny w tym oczywiście Trójkowy Budzik. Cieszę się, że coraz więcej osób wstaje tak wcześnie z Trójką. W nowym dniu jest mi niezmiernie miło być pierwszym gościem w Państwa porannej rzeczywistości. Bardzo dziękuję za codzienne, wspólne wstawanie, dobre słowo i życzliwość każdego ranka. Życzę wielu porannych sukcesów, szczęścia i niezwykłych pomysłów.
 
Chylę czoła wstającym wcześnie rano. Szczególnie dla tych z Państwa mamy w prezencie najlepszą muzykę oczywiście z Trójkowym Znakiem Skuteczności Budzenia. Proszę nie przespać, pobudka jutro przed świtem. Ranek da się lubić, wystarczy wcześnie wstać...
 
Co skutecznie Państwa budziło w ubiegłym roku?
Plebiscyt Budzika 2006 rozstrzygnięty.
 
01  Dani California - Red Hot Chili Peppers
02  Martyr - Depeche Mode
03  Mieć czy być - Myslovitz
04  You're Beautiful - James Blunt
05  Tchu mi brak - Pustki
06  Let There Be Love - Chris Botti & Michael Buble
07  Can't Cook (Who Cares?) - The Car Is On Fire
08  God's Top Ten - INXS
09  Life Is Wonderful - Jason Mraz
10  Chyba na pewno - Miecz Szcześniak
 
Do usłyszenia.
Trójkowy Budzik.

Czytaj także

Chłodny wtorek

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2007 04:00
Dużo uśmiechu i pytań rozbudzających ciekawość. Trzymam kciuki za Państwa pobudkę o tak wczesnej porze i życzę radości wstawania. Piotr Łodej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwartek z Kate Bush

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2007 04:00
użo uśmiechu i pytań rozbudzających ciekawość. Trzymam kciuki za Państwa pobudkę o tak wczesnej porze i życzę radości wstawania. Piotr Łodej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Środa Popielcowa

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2007 04:00
Dużo uśmiechu i pytań rozbudzających ciekawość. Trzymam kciuki za Państwa pobudkę o tak wczesnej porze i życzę radości wstawania. Piotr Łodej.
rozwiń zwiń