X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czwartek z Kate Bush

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2007 04:00
użo uśmiechu i pytań rozbudzających ciekawość. Trzymam kciuki za Państwa pobudkę o tak wczesnej porze i życzę radości wstawania. Piotr Łodej.
Audio
Dziś kolejny chłodny i wietrzny świt... Na pewno przyda się skuteczna rozgrzewka. To, co poranne ptaszki lubią najbardziej... wczesna pobudka. Rankiem, pogodnie rozpoczynamy dzień.
 
Skuteczna pobudka? Nic bardziej przyjemnego... Co w nas drzemie o tak wczesnej porze? Co jest źródłem porannego szczęścia? Radość słuchania oczywiście! W cyklu "Gimnastyka Henryka" codziennie przed szóstą rozbudzony Henryk Sytner zajmuje się poranną aktywnością.
 
Dobry nastrój jak zwykle towarzyszy wstawaniu. A pomocny w tym oczywiście Trójkowy Budzik. Cieszę się, że coraz więcej osób wstaje tak wcześnie z Trójką. W nowym dniu jest mi niezmiernie miło być pierwszym gościem w Państwa porannej rzeczywistości. Bardzo dziękuję za codzienne, wspólne wstawanie, dobre słowo i życzliwość każdego ranka. Życzę wielu porannych sukcesów, szczęścia i niezwykłych pomysłów.
 
Chylę czoła wstającym wcześnie rano. Szczególnie dla tych z Państwa mamy w prezencie najlepszą muzykę oczywiście z Trójkowym Znakiem Skuteczności Budzenia. Proszę nie przespać, pobudka jutro przed świtem. Ranek da się lubić, wystarczy wcześnie wstać...
 
Co skutecznie Państwa budziło w ubiegłym roku?
Plebiscyt Budzika 2006 rozstrzygnięty.
 
01  Dani California - Red Hot Chili Peppers
02  Martyr - Depeche Mode
03  Mieć czy być - Myslovitz
04  You're Beautiful - James Blunt
05  Tchu mi brak - Pustki
06  Let There Be Love - Chris Botti & Michael Buble
07  Can't Cook (Who Cares?) - The Car Is On Fire
08  God's Top Ten - INXS
09  Life Is Wonderful - Jason Mraz
10  Chyba na pewno - Miecz Szcześniak
 
Do usłyszenia.
Trójkowy Budzik.

Czytaj także

Mroźny piątek

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2007 04:00
Dużo uśmiechu i pytań rozbudzających ciekawość. Trzymam kciuki za Państwa pobudkę o tak wczesnej porze i życzę radości wstawania. Piotr Łodej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radosny czwartek

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2007 04:00
Dużo uśmiechu i pytań rozbudzających ciekawość. Trzymam kciuki za Państwa pobudkę o tak wczesnej porze i życzę radości wstawania. Piotr Łodej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wtorek z uśmiechem

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2007 04:00
Dużo uśmiechu i pytań rozbudzających ciekawość. Trzymam kciuki za Państwa pobudkę o tak wczesnej porze i życzę radości wstawania. Piotr Łodej.
rozwiń zwiń