Imię i dziedziczny teren

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2017 19:35
Po wakacyjnej przerwie, do "Akademii Rozrywki" w radiowej Trójce wróciły piosenki błyskawicznie pisane na podstawie zasłyszanych w radiu informacji. Oto pierwsza.

Brytyjskie gazety poświęcają dużo uwagi oczekiwanym narodzinom trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Polskie Radio też poświęciło. Sprawie domniemanego miejsca poczęcia (podobno Warszawa), misiowi wręczonemu księżnej podczas wizyty w Polsce, niewypitemu kieliszkowi wina i wyborowi imienia dla potomka. Na medialne szaleństwo zareagowali również: Artur Andrus – tekstem, Łukasz Borowiecki – muzyką i Kasia Klich, która tekst i muzykę wyśpiewała.

Czytaj także

Wojciech Brzeziński i muzyczne manewry Baltops 2017

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2017 13:07
Jeśli leżąc na plaży w Ustce zobaczysz wyłaniającego się zza parawanu estońskiego żołnierza, który w jednej ręce trzyma karabin, a w drugiej gofra z bitą śmietaną, nie przejmuj się. To być może manewry Baltops 2017. Zainspirowani radiową relacją z tego wydarzenia, napisaliśmy piosenkę. Tekst Artura Andrusa, muzyka Łukasza Borowieckiego, śpiewa Wojciech Brzeziński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Barciś śpiewa o "Ortalionowym płaszczyku z budowy"

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2017 12:43
Najnowsze trendy w modzie męskiej przedstawiamy w piosence napisanej na podstawie relacji z pokazów we Florencji. Śpiewa Artur Barciś, skomponował Łukasz Borowiecki. A w rozmowie panowie opowiedzieli również o swoich fascynacjach modowych.
rozwiń zwiń