Akademia Rozrywki

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2007 13:00
"Ten świat jest zaczarowany!" - Jesli ktoś ma ochotę przekonać się o tym, niech... posłucha Akademii Rozrywki!

"Ten świat jest zaczarowany!" Jesli ktoś ma ochotę przekonać się o tym, niech koniecznie wybierze się dziś do Teatru na Woli. Dziś o godzinie 17. i 20. wystąpi MUMIO. Artur Andrus ma dla Państwa zaproszenia na "Lutownicę ale nie taką pistoletową tylko taką kolbę". Jako przedsmak polecamy "Krowę Łakomczuchę" - pełną szaleństwa i dezynwoltury pieśń z tego spektaklu.

Poza tym w dzisiejszej Akademii usłyszą Państwo na żywo Artura Andrusa (prowadzącego) oraz Roberta Górskiego (gościa), a także skecz kabaretu Made in China, kolejny odcinek "Zbrojeniówki" Kabaretu Moralnego Niepokoju , a w Powtórce z Rozrywki - monolog Krzysztofa Jaroszyńskiego w wykonaniu Wiktora Zborowskiego, skecz "Kabaretu Potem" - "Myśliweczek i dzieweczka" oraz piosenkę Tomasza Jachimka "Dwudniowa przepustka"... Polecamy! Zapraszamy! "Szaleństwo! szaleństwo!"

Czytaj także

Kabaret Moralnego Niepokoju - Piosenki czyli walizki pełne wody

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2008 16:06
Zestaw kilkunastu przepięknych piosenek nagrywanych przez ostatnie 2 lata w Mamoot studio w Warszawie, a o których najlepiej opowie sam Kabaret...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Akademia Rozrywki

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2007 13:00
Dziś w Akademii Rozrywki Steffen Möller i Artur Andrus roztrząsać będą ważką kwestię - dlaczego Wanda nie chciała Niemca i czy coś się od tamtej pory zmieniło... Zapraszamy!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Akademia Rozrywki

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2008 13:00
Jesień idzie...
rozwiń zwiń