Akademia Rozrywki

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2007 13:00
Szanowne Panie i równie Szanowni Panowie! Z nieskrywanym entuzjazmem uroczyście oświadczam, że gościem Artura Andrusa w Akademii Rozrywki będzie Kabaret Hrabi!

Znając nieposkromioną żywiołowość i szalony temperament tak Gości, jak Prowadzącego, trudno przewidzieć przebieg audycji. Zdarzeń wykraczających poza ludzkie wyobrażenia nie wykluczamy.

Natomiast scenariusz Powtórki z Rozrywki przygotowanej przez Andrzeja Zakrzewskiego przedstawia się bardziej klarownie. Usłyszą w niej Państwo m. in. Jerzego Dobrowolskiego w monologu "Flet prosty" oraz w piosence "Pewien Średniak" (tego nie można przegapić, bo utwór to niezwykłej urody!); poza tym w Powtórce - skecz Kabaretu Afera "Ogniem i mieczem" oraz "Na ślubie Śnieżki" - piosenka Wojciecha Młynarskiego.

Zaczynamy - zgodnie z czasem zimowym - kilka minut po godzinie trzynastej!

Do usłyszenia!

Czytaj także

Akademia Rozrywki

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2009 13:00
Gościem Łukasza Błąda jest Tomasz Majer z kabaretu HRABI. Panowie rozmawiają o poradach samochodowych...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Akademia Rozrywki

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2009 13:00
Dzień dobry! Dziś gościem Artura Andrusa będzie Kabaret HRABI. Będziemy też rozmawiać o Turnieju Małych Form Satyrycznych, którego kolejny finał odbędzie się 18 kwietnia 2009 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Akademia Rozrywki

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2008 13:00
Jak najbardziej serdecznie zapraszamy na iście gargantuiczne spotkanie z rozrywką, z Kabaretem Hrabi oraz Arturem Andrusem. Akademia Rozrywki tuż, tuż po godzinie trzynastej.
rozwiń zwiń