Kwiatkowski i Bank w "Akademii rozrywki"

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 15:30
W audycji posłuchamy obszernych fragmentów koncertu formacji Kwiatkowski i Bank, który odbył się 15 czerwca w Studiu im. Agnieszki Osieckiej.
Audio
  • Maciej Kwiatkowski o działalności formacji Kwiatkowski i Bank (Akademia rozrywki/Trójka)

– Zaszczyt wystąpienia w studiu Agnieszki Osieckiej jest czymś niesamowitym, zawsze się o tym marzyło – mówi Maciej Kwiatkowski.  Zapytany o wakacyjne grupy odpowiada – W wakacje gramy jeszcze w Krakowie, pojeździmy po letnich festiwalach, jak Bóg da, pojedziemy na MULATKĘ, do Lidzbarku Warmińskiego, więc tam można nas zobaczyć w programach festiwalowych. A teraz planujemy zasypać sieć naszymi piosenkami, bo mamy już trochę materiału, trochę nad tym pracujemy. Polecam szukać nas w internecie, bo będzie nas coraz więcej, coraz lepiej – przekonywał gość "Akademii rozrywki".  

Kwiatkowski i Bank, czyli laureaci tegorocznego Konkursu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni oraz przeglądu kabaretów PAKA wystąpili w ramach "Komediowej Sceny Trójki". Żywiołowa muzyka oraz intrygujące, inteligentne, błyskotliwe teksty sprawiają, że każdy koncert tej formacji staje się inspirującym i niezapomnianym przeżyciem. Tuż po koncercie zamienilismy kilka słów z wokalistą i liderem grupy – Maciejem Kwiatkowskim.

W audycji złożymy także życzenia wszystkim ojcom, których święto zbliża się wielkimi krokami oraz przywitamy pierwszy dzień lata. 

***

Tytuł audycji: Akademia rozrywki
Prowadzi: 
Łukasz Szwed
Gość:
 
Maciej Kwiatkowski (artysta z kabartetu Kwiatkowski i Bank)
Data audycji: 21.06.2019
Godzina emisji: 13.12


Czytaj także

Pani Eliza i pan Sułek. Legendy Trójki

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2018 16:00
W 1973 roku na antenie Programu 3 Polskiego Radia padło sakramentalne "Kocham pana, panie Sułku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Urodzinowa płyta Marcina Stycznia

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2019 14:00
Gościem "Akademii Rozrywki" był muzyk Marcin Styczeń, który opowiedział o swojej nowej płycie, którą wydał z okazji swoich urodzin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Rusinek prześwietla współczesne poradniki

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2019 14:15
– Muszę się pożalić, że niektóre z tych poradników były szalenie kosztowne, zwłaszcza te dotyczące przetrwania, ponieważ były do nich dodawane albo kocyk, albo toporek, albo kompas, albo coś tam. To był tak zwany gratis, ale znacznie podnosił koszt książki – zauważa autor książki "Niedorajda, czyli co nam radzą poradniki".
rozwiń zwiń