X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małgorzata Zwierzchowska we wspomnieniach słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2013 19:20
W Warszawie zmarła w czwartek Małgorzata Zwierzchowska, znana słuchaczom Polskiego Radia m.in. z audycji "Studio 202", "Powtórka z rozrywki", "Akademia rozrywki". Miała 52 lata.
Audio
  • Małgorzata Zwierzchowska we wspomnieniach słuchaczy (Akademia rozrywki/Trójka)
Koncert z okazji 25. rocznicy strajków studenckich w Łodzi. Nz: Małgorzata Zwierzchowska i Olek Grotowski.
Koncert z okazji 25. rocznicy strajków studenckich w Łodzi. N/z: Małgorzata Zwierzchowska i Olek Grotowski. Foto: PAP/Grzegorz Michałowski

Małgorzata Zwierzchowska była wybitną piosenkarką i flecistką. Największą popularność przyniosły jej występy z Aleksandrem Grotowskim. Jako duet wykonywali piosenki skomponowane do tekstów Andrzeja Waligórskiego i Artura Andrusa.

Artyści występowali  na antenie radiowej Trójki oraz w klubach studenckich, wykonując dowcipne utwory z podwójnym dnem, zawierające dużo prawdy życiowej, okraszone dobrą muzyką Olka Grotowskiego.

(ceik.eu, gs)