X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Rogucki

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2009 14:00
Dzisiaj Piotr Rogucki wokalista zespołu rockowego Coma...
Audio

... aktor, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im Ludwika Solskiego w Krakowie. Karierę sceniczną rozpoczął, śpiewając piosenki swojego autorstwa na przeglądach i festiwalach. Wygrał Oranżerie (2000), Wrzosowiska (2001), Piostury (2002) oraz Spotkania Zamkowe w Olsztynie (2004).

W 2001roku zdobył II nagrodę na 37.Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. W 2004 roku wraz z zespołem Coma otrzymał Grand Prix, nagrodę im.Agnieszki Osieckieji wyróżnienie na 25.Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu interpretację piosenki "Underground"Toma Waitsa i "100 tysięcy jednakowych miast" własnego autorstwa.

Kapituła nagrody im. G. Ciechowskiegouznała, że spełnia on wszystkie oczekiwania kierowane pod adresem kandydatów do nagrody: jest osobowością artystyczną, czerpiącą w twórczości inspirację z różnych dziedzin sztuki, a przy tym z odwagą przełamuje schematy w interpretacji i prezentacji sztuki. Wraz z zespołem Coma otrzymał w 2007 nagrodę "Złotego Bączka" na XIII Przystanku Woodstock.

Modest Mouse March Into The Sea

iLiKETRAiNS Come Over

Muse Apocalypse Please

Jeff Buckley Hallelujah

Prince When Doves Cry

PJ Harvey Angelene

 

Czytaj także

Piotr Woźniak

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2008 08:44
Piotr Woźniak, były minister gospodarki w rządzie Jarosława Kaczyńskiego powiedział że wizyta Donalda Tuska w Stanach Zjednoczonych ma duże znaczenie dla polskiego bezpieczeństwa energetycznego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Urbaniak

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2009 10:50
Z okazji 50 rocznicy wydania kultowej płyty "Kind of Blue" Michał Urbaniak nagrał album będący hołdem dla Milesa Davisa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Kowalczyk

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2010 14:00
Dzisiaj wokalista zespołu Carrion Grzegorz "Kulavik" Kowalczyk.
rozwiń zwiń