"Zaczęło się, gdy byłam dzieckiem". 50-latka z modową pasją

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2014 19:47
Krystyna Bałakier robiła wiele rzeczy w życiu. Była telemarketerką i dyrektorką w firmie ubezpieczeniowej. Pracowała w handlu zagranicznym. Po przejściu na emeryturę postanowiła robić to, co sprawia jej przyjemność...
Audio
  • "Zaczęło się, gdy byłam dzieckiem". 50-latka z modową pasją (Reportaż/Trójka)
Zaczęło się, gdy byłam dzieckiem. 50-latka z modową pasją
Foto: Glow Images/East News

Krystyna Bałakier lubi robić rzeczy, których nigdy nie robiła, zaczęła więc prowadzić modowego bloga.

Posłuchaj innych Trójkowych reportaży >>>

Stylizacje prezentuje sama. Zamieszcza przede wszystkim swoje zdjęcia, ale przedstawia też osoby, którym pomaga zmienić styl ubierania się. - Nie założę źle dobranej spódnicy maksi, nie założę też mini. Nie włożę bardzo opiętych cekinowych bluzeczek czy sukienek, bo bym wyglądała, jak dzidzia-piernik. Poza tym próbuję wszystkiego, na blogu eksperymentuję - mówi bohaterka reportażu.
Wszystko zaczęło się, gdy była dzieckiem. - Mama i babcia przywiązywały dużą wagę do moich strojów, wiecznie byłam wystrojona w sukieneczki, co nie bardzo mi się nie podobało, bo mam brata bliźniaka i zazdrościłam mu chodzenia w wygodnych portkach. Ciągle z tym walczyłam, mówiąc, że nie chcę być księżniczką - opowiada.
Jednak dała się zarazić pasją. - Dzięki temu, że skończyłam Szkołę Główną Handlową zobaczyła, praktycznie cały świat. Dużo wcześniej widziałam fajne rzeczy niż w Polsce - mówi.

Reportaż na moje.polskieradio.pl - słuchaj, kiedy chcesz >>>

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Magdy Skawińskiej "Szata też zdobi".

Do słuchania "Reportaży" w Trójce zapraszamy od poniedziałku do czwartku o 18.15.

(mp)

Zobacz więcej na temat: internet moda Trójka

Czytaj także

"Wracając z podróży, nie pamiętałam numeru mieszkania"

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2014 20:30
- Przez czas wyjazdu byłam daleko od domu, nie tylko ciałem, ale i duchem - przyznaje Anna Jackowska, która na motocyklu samotnie zwiedziła Chorwację, Portugalię, Maroko, Syrię, Jordanię i Bałkany. Za tę ostatnią wyprawę w 2010 roku otrzymała nagrodę National Geographic Traveler w kategorii Podróż Roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Osiedle na zielonym Mokotowie to bieda-domki?

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2014 20:00
Na warszawskim Mokotowie mieszkańcy osiedla domków jednorodzinnych walczą z urzędnikami, którzy chcą wybudować hotel i apartamentowiec.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Chaviści i opozycja". Konflikt w Wenezueli w cieniu Ukrainy

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2014 18:53
Od około miesiąca trwają uliczne walki i protesty na ulicach Wenezueli. W ich wyniku zginęło już kilkanaście osób, a setki aresztowano i ich miejsce pobytu nie jest znane.
rozwiń zwiń