Kamil Zatorski - zbyt męski, żeby być pięknym?

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2014 10:41
Wybory najpiękniejszych przestały być zarezerwowane wyłącznie dla kobiet. Mężczyźni coraz częściej zajmują się swoim wyglądem. Przykładem jest Kamil Zatorski, który jednak okazał się mieć zbyt rozbudowane mięśnie, żeby mógł być modelem. Jak walczy o karierę?
Audio
Kamil Zatorski, Manhunt Poland 2014
Kamil Zatorski, Manhunt Poland 2014Foto: Artur Rusek

Ma prawie 20 lat i studiuje na Politechnice Łódzkiej. Do konkursu "Manhunt Poland 2014" trafił przypadkowo - zauważono jego profil jako modela. - Wiele lat ćwiczyłem na siłowni i któregoś dnia koleżanka powiedziała mi, że powinienem jakoś z tego skorzystać. Pomyślałem, że nie mam nic do stracenia i opublikowałem swoje zdjęcia - wspomina bohater reportażu "Mister jest głody".

Kamil
Kamil Zatorski

- Miałem kiedyś taką zabawna sytuację. Dziecko na ulicy krzyknęło do swoje mamy: mamo, dlaczego ten pan jest taki ładny. Dodało mi to trochę pewności siebie, bo dzieci są szczere - opowiada Kamil Zatorski.

Obecnie Kamil przygotowuje się do Manhunt International 2014 w Chinach. Chce poprawić formę, zrzucić kilka kilogramów i zadbać o skórę. Intensywnie pracuje też nad znajomością języka angielskiego. Problem w tym, że Kamil od 6 lat trenuje kulturystykę i okazuje się być za duży na modela. Dlatego zdecydował się na restrykcyjną, bezwęglowodanową dietę.

Jaki jest obecny ideał męskości? Co są skłonni zrobić mężczyźni dla piękności? Czy w Polsce mamy kult piękności i młodości?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Katarzyny Błaszczyk "Mister jest głodny".

(ei)

Czytaj także

"Warszawska wycinka" - Katarzyna Błaszczyk

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2013 13:25
Poniedziałek, 11 marca 2013, godzina 18.15, Program 3. W ubiegłym roku stołeczny konserwator zabytków wydał kilkaset pozwoleń na usunięcie drzew w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzięki słuchaczom Trójki Pan Maniek ma nowy dach!

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2013 07:52
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli Pana Mańka - bohatera nadanego w Trójce reportażu.
rozwiń zwiń