Youtuberzy - oni zastąpią telewizje

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2015 18:35
Pokolenie dzisiejszych nastolatków nie ogląda już telewizji. Ogląda za to dziesiątki filmów na Youtubie.
Audio
  • Youtuberzy to ludzie zawodowo tworzący swoje kanały na tym portalu. Tematyka może być dowolna. (Reportaż/Trójka)
Youtuberzy to ludzie zawodowo tworzący swoje kanały na tym portalu. Tematyka może być dowolna -  dziewczyny pokazują, jak zrobić makijaż, jakie maseczki wybrać po całonocnej imprezie, jak zapleść wymyślny warkocz.
Youtuberzy to ludzie zawodowo tworzący swoje kanały na tym portalu. Tematyka może być dowolna - dziewczyny pokazują, jak zrobić makijaż, jakie maseczki wybrać po całonocnej imprezie, jak zapleść wymyślny warkocz.Foto: glowimages/Eastnews

Tzw. youtuberzy to ludzie zawodowo tworzący swoje kanały na tym portalu. Tematyka może być dowolna -  dziewczyny pokazują, jak zrobić makijaż, jakie maseczki wybrać po całonocnej imprezie, jak zapleść wymyślny warkocz.

Reportaż na moje.polskieradio.pl - słuchaj, kiedy chcesz >>>

Są kanały humorystyczne, tematyczne lub opierające się po prostu na osobowości prowadzącego. Youtuberzy wśród nastolatków zdobywają ogromną popularność - np. filmy 17-letniej Banshee wyświetlone zostały 31 mln razy!

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce

Tytuł reportażu: "Youtuberzy"

Autor reportażu: Olga Mickiewicz

Data emisji: 18.02.2015

Godzina emisji: 18.15

(mp)

Czytaj także

Zenon Wojtas: siedzący z wilkami

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2014 18:50
- Mniej się boję zwierząt niż ludzi spotkanych w lesie w nocy - mówi strażnik leśny, który monitoruje i chroni wilki w Beskidzie Niskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Walizki z bandażami, czyli "Operacja Ghana"

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2015 18:59
Ponad sto operacji w zaledwie dwa tygodnie - taki wynik osiągnęli polscy lekarze, którzy pojechali do Ghany, żeby leczyć tamtejszych mieszkańców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przyjacielski blues jak pierwsza miłość

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2015 20:22
Dzieli ich ocean, łączą fascynacje muzyczne i znajomość od kilku dekad. Przyjaciele z podwórka spotkali się po latach rozłąki.
rozwiń zwiń