X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Niepełnosprawni na scenie, czyli bardzo sprawny teatr

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2015 18:55
Niepełnosprawni adepci aktorstwa na scenie. Czy to możliwe? Tak. W zespole wrocławskiego Teatru Arka jest kilku tak wyjątkowych aktorów.
W zespole wrocławskiego Teatru Arka jest kilka osób niepełnosprawnych. Widzowie teatru podziwiają i doceniają ich pracę
W zespole wrocławskiego Teatru Arka jest kilka osób niepełnosprawnych. Widzowie teatru podziwiają i doceniają ich pracęFoto: www.teatrarka.pl

Teatr prowadzi aktorka i reżyserka Renata Jasińska. Taki mieszany zespół to wyzwanie zarówno dla zawodowych, jak i nieprofesjonalnych aktorów. Jedni i drudzy kochają swój zawód. A widzowie doceniają tę działalność.

Reportaż Magdy Skawińskiej zatytułowany "To miejsce uczy pokory" zostanie wyemitowany we wtorek (3 marca) w godzinach 18.15-18.30. Zapraszamy!